R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyślij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jesteś 21299286 gościem na naszej stronie
Aktualizowano: 2017-11-15
Oni jadą w 65. Tour de Pologne

 

OFICJALNA LISTA STARTOWA 65. TOUR DE POLOGNE UCI PRO TOUR

I SILENCE – LOTTO/ 8 zawodników

 

1 VAN SUMMEREN JOHAN BEL 19810204
2 AERTS MARIO BEL 19741231
3 CIONI DARIO ITA 19741202
4 EVANS CADEL AUS 19770214
5 DE GREEF FRANCIS BEL 19850202
6 ROELANDTS JURGEN BEL 19850702
7 VAN DEN BROECK JURGEN BEL 19830201
8 VAN HUFFEL WIM BEL 19790528

 

II ASTANA/ 8 zawodników

 

11 FREI THOMAS SUI 19850119
12 HORNER CHRIS USA 19711023
13 KIREYEV ROMAN KAZ 19870214
14 MIZUROV ANDREY KAZ 19730316
15 NAVARRO DANIEL ESP 19830718
16 RAST GREGORY SUI 19800117
17 SCHAR MICHAEL SUI 19860929
18 ZEITS ANDREY KAZ 19861214

 

III CAISSE D’EPARGNE/ 8 zawodników

 

21 CHARTEAU ANTONY FRA 19790604
22 GUTIERREZ JOSE IVAN ESP 19781127
23 LASTRAS PABLO ESP 19760120
24 PEREZ MARLON COL19760110
25 KARPETS VLADIMIR RUS 19800920
26 ROJAS JOSE JOAQUIN ESP 19850608
27 URAN RIGOBERTO COL 19870126
28 SANCHEZ LUIS LEON ESP 19831124

 

IV TEAM CSC SAXO BANK/ 8 zawodników

 

31 SCHLECK ANDY LUX 19850610
32 CANCELLARA FABIAN SUI 19810318
33 SCHLECK FRANK LUX 19800415
34 LARSSON GUSTAV SWE 19800920
35 VOIGT JENS GER 19710917
36 ARVESEN KURT ASLE NOR 19750209
37 BAK LARS DEN 19800116
38 LJUNGGVIST MARKUS SWE 19741026

 

V SCOTT AMERICAN BEEF/ 8 zawodników

 

41 ALARCON RAUL ESP 25031986
42 PAGLIARINI LUCIANO BRA 18041978
43 MORI MANUELE ITA 09081980
44 CANADA DAVID ESP 11031975
45 CAPELLI ERMANNO ITA 09051985
46 MEGIAS JAVIER ESP 30091983
47 FLAHAUT DENIS FRA 28111978
48 INTXAUSTI BENAT ESP 20031986

 

VI RABOBANK/ 8 zawodników

 

51 BROWN GRAEME AUS 19790409
52 DE GROOT BRAM NED 19741218
53 MOERENHOUT KOOS NED 19731105
54 MOLLEMA BAUKE NED 19861126
55 POSTHUMA JOOST NED 19810308
56 TEN DAM LAURENS NED 19801113
57 MARTENS PAUL GER 19831026
58 WEENING PIETER NED 19810405

 

VII GEROLSTEINER/ 6 zawodników

 

61 FOERSTER ROBERT GER 19780127
63 KRAUSS SVEN GER 19830106
64 RUSS MATTHIAS GER 19831114
65 WEGMANN FABIAN GER 19800620
67 WROLICH PETER AUT 19740530
68 ZBERG MARKUS SUI 19740627

 

VIII FRANÇAISE DES JEUX/ 5 zawodników

 

71 GUDSELL TIMOTHY NZL 19840217
72 HUTAROVICH YAUHENI BLR 19831129
74 OFFREDO YOANN FRA 19861112
75 STUBBE TOM BEL 19810526
76 VEIKKANEN JUSSI FIN 19810329

 

IX EUSKALTEL – EUSKADI / 7 zawodników

 

81 SANCHEZ SAMUEL ESP 19780205
82 AGIRRE JOSU ESP 19810523
84 ARAMENDIA JAVIER ESP 19861205
85 HERNANDEZ AITOR ESP 19820124
86 LAFUENTE ANDONI ESP 19850906
87 IRIZAR MARKEL ESP 19800205
88 ISASI INAKI ESP 19770420

 

X TEAM COLUMBIA/ 8 zawodników

91 BURGHARDT MARCUS GER 19830630
92 CIOLEK GERALD GER 19860919
93 SIEBERG MARCEL GER 19820430
94 LOFKVIST THOMAS SWE 19840404
95 MARTIN TONY
96 POSSONI MORRI ITA 19840701
97 GRABSCH BERT GER 19750619
98 SIUTSOU KANSTANTSIN BLR 19820809

 

XI CREDIT AGRICOLE/ 7 zawodników

 

102 BOTCHAROV ALEXANDRE RUS 19750226
103 CAUCCHIOLI PIETRO ITA 19750822
104 FURLAN ANGELO ITA 19770621
105 HIVERT JONATHAN FRA 19850323
106 KONOVALOVAS IGNATAS LIT 19851208
107 LE MEVEL CHRISTOPHE FRA 19800911
108 PAURIOL REMY FRA 19820404

 

XII AG2R LA MONDIALE/ 7 zawodników

 

111 VALJAVEC TADEJ SLO 19770413
112 DEIGNAN PHILIP IRL 19830907
113 KANGERT TANEL EST 19870311
114 ELMIGER MARTIN SUI 19780923
115 PLIUSCHIN ALEKSANDER MDA 19871113
116 MANDRI RENE EST 19840120
117 SENAC JEAN-CHARLES FRA 19850523

 

XIII LIQUIQAS-GASPOL/ 8 zawodników

121 BODNAR MACIEJ POL 19850307
122 CARSTROM KJELL FIN 19761018
123 CURTOLO ALBERTO ITA 19840814
124 DA DALTO MAURO ITA 19810408
125 FISCHER MURILO BRA 19790616
126 KUCHYNSKI ALIAKSANDR BLR 19791027
127 MIHOLJEVIC VLADIMIR CRO 19740118
128 PELLIZOTTI FRANCO ITA 19780115

 

XIV BOUYGUES TELECOM/ 8 zawodników

131 BELGY JULIEN FRA19830506
132 BERNAUDEAU GIOVANNI FRA 19830825
133 CLAUDE MATHIEU FRA 19830317
134 GAUDIN DAMIEN FRA 19860820
135 HADDOU SAID FRA 19821123
136 PUTSEP ERKI EST 19760525
137 QUEMENEUR PERRIG FRA 19840426
138 SOKOLOV EVGENY RUS 19840611

 

XV QUICK STEP/ 8 zawodników

141 CRETSKENS WILFRIED BEL19760710
142 DAVIS ALLAN AUS 19800727
143 DE JONGH STEVEN NED 19731125
144 DEVOLDER STIJN BEL 19790829
145 EFIMKIN ALEXANDER RUS 19811202
146 GRABOVSKY DMYTRO UKR 19850930
147 SCARSELLI LEONARDO ITA 19750419
148 PRONI ALESSANDRO ITA 19821228

 

XVI COFIDIS, LE CREDIT PAR TELEPHONE/ 8 zawodników

 

151 BLAIN ALEXANDRE FRA 19810307
152 DEMARET JEAN-EUDES FRA 19840725
153 DUCLOS–LASSALLE HERVE FRA 19791224
154 HOJ FRANK DAN 19730104
155 MOINARD AMAEL FRA 19820202
156 MONFORT MAXIME BEL 19830114
157 MONIER DAMIEN FRA 19820827
158 ZAMPERI STEVE SUI 19770604

 

XVII TEAM MILRAM/ 8 zawodników

161 BARLA LUCA ITA 19870929
162 LANCASTER BRETT AUS 19791115
163 HAUEISEN DENNIS GER 19780913
164 ONGARATO ALBERTO ITA 19750724
165 POITSCHKE ENRICO GER 19690825
166 RIGOTTO ELIA ITA 19820304
167 ROELS DOMINIK GER 19870121
168 VELO MARCO ITA 19740309

 

XVIII LAMPRE/ 8 zawodników
 

171 LOOSLI DAVID SUI 19800508
172 BANDIERA MARCO ITA 12061984
173 BONO MATEO ITA 11111983
174 GAVAZZI FRANCESCO ITA 01081984
175 GRENDENE ANDREA ITA 04071986
176 LONGO ROBERT ITA 03121084
177 LORENZETTO MIRCO ITA 13071981
178 SZMYD SYLWESTER POL 02031978

 

XIX REPREZENTACJA POLSKI BANK BGŻ/ 8 zawodników
 

181 BODNAR ŁUKASZ POL 19820510
182 SAPA MARCIN POL 19760210
183 BARANOWSKI DARIUSZ POL 19720622
184 KIENDYŚ TOMASZ POL 19770623
185 JEŻOWSKI KRZYSZTOF POL19750830
186 RUTKIEWICZ MAREK POL 19810508
187 MATYSIAK BARTOSZ POL 19840911
188 WADECKI ADAM POL 19771223

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzieży rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL