R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyślij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jesteś 28166068 gościem na naszej stronie
Aktualizowano: 2018-09-24

 
Andrzej Kaiser zaprasza do Gdańska

 

Skandia Maraton Lang Team
startuje w niedzielę o godzinie 11

Andrzej Kaiser jest od kilku lat najlepszym polskim maratończykiem MTB. Startuje w wielu imprezach, ale od początku, od 2007 roku, jest stałym uczestnikiem maratonów organizowanych przez Czesława Langa i Skandię. Bytowianin, kolarz grupy DHL-Author, zaprasza wszystkich fanów i pasjonatów kolarstwa do Gdańska. W niedzielę 7 czerwca w tym mieście, w okolicach Ogrodu Zoologicznego w Oliwie, odbędzie się piąta edycja Skandia Maraton Lang Team.


Andrzej Kaiser z synem Adrianem dziś przygotowywali się do niedzielnego Skandia Maraton Lang Team. Obok Dariusz Batek - jeden z najlepszych polskich zawodników MTB.

– Jestem w dobrej dyspozycji, wygrałem przed ośmioma dniami (31 maja) Skandia Maraton Lang Team w Nałęczowie i w Gdańsku jutro, w niedzielę 7 czerwca, też chciałbym być pierwszy na dystansie Grand Fondo, czyli tym najdłuższym - powiedział w sobotę Andrzej Kaiser, pilnie obserwując zmagania kolarzy górskich w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym.


Tędy w niedzielę pojadą maratończycy MTB. Czesław Lang, prezes Skandii Paweł Ziemba i miasto Gdańsk zapraszają pasjonatów kolarstwa górskiego na niepowtarzalną przygodę w dniu 7 czerwca 2009.

– Startuję tradycyjnie na najdłuższym dystansie, specjalizuję się w jeździe długiej i kilkugodzinnej. Zapraszam jutro wszystkich do Gdańska na Skandia Maraton Lang Team. Ma być ładna - słoneczna pogoda. Trasa jest przepiękna, prowadzi trójmiejskimi lasami. Znam ją dobrze, wielokrotnie tu jeździłem treningowo i ścigałem się też, choćby przed rokiem, 5 października, podczas finałowej edycji Skandia MTB Maraton. Zapraszam wszystkich, którzy kochają jazdę na rowerze do Gdańska. Każdy znajdzie tu dla siebie odpowiednią trasę i wywiezie znad morza, z Gdańska miłe sportowe wrażenia.

– Jutro wystartuje także mój syn Adrian (rocznik 1997), który przed rokiem w Gdańsku debiutował w maratonach Czesława Langa i Skandii. Pojedzie on na dystansie Mini i myślę, że zajmie dobrą pozycję.

Na pytanie o to, kogo się jutro obawia, Andrzej Kaiser odpowiedział, że silni, mocni są Bartosz Banach i Krzysztof Krzywy.

Andrzej Kaiser średnio w miesiącu przejeżdża około 3000 kilometrów. Jak łatwo policzyć, pokonał w tym roku około 15 tysięcy kilometrów.

– Zapraszam do Gdańska, startuję z numerem 376 i jutro chcę tworzyć z synem Adrianem klimat pięknej sportowej imprezy, jaką są maratony MTB, które trzeci rok z rzędu organizują Czesław Lang i Skandia z jej prezesem Pawłem Ziembą - podkreślił Andrzej Kaiser.

 

Wszystkie drogi prowadzą do Gdańska

To będzie niesamowity kolarski weekend. W pięknym mieście, jakim jest Gdańsk, od soboty do niedzieli rywalizować będą kolarze górscy - w zawodach XC Czesława Langa oraz w Skandia Maraton Lang Team.


Tak było przed rokiem, 5 października 2008, podczas Skandia MTB Maraton.

Sobota i niedziela 6 i 7 czerwca mają być dniami słonecznymi nie tylko dla naszej srebrnej medalistki z Pekinu Mai Włoszczowskiej, także dla ponad 200 zawodniczek i zawodników startujących w zawodach XC, jak również dla ponad tysiąca pasjonatów maratonów MTB, którzy w niedzielę ruszą na trasę czterech dystansów.

Gdańsk, piękne miasto, które swą społeczną aktywnością odmieniło Polskę, w tych dniach otwiera swe podwoje dla kolarzy. Przed rokiem było ich kilkuset, w nadchodzący weekend będzie ich, tak sądzę, około półtora tysiąca. W dniach, kiedy Polska świętuje 20 rocznicę powrotu do wolności, warto i trzeba być w Gdańsku. Jako zawodnik, bądź jako kibic.

Więcej szczegółów na stronach:
Lang Team Grand Prix MTB/ Finał Lang Team Grand Prix MTB w najbliższą sobotę w Gdańsku

Skandia Maraton Lang Team/ Zaproszenie do Gdańska na Skandia Maraton Lang Team

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzieży rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL