R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyślij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jesteś 27265514 gościem na naszej stronie
Aktualizowano: 2018-07-16

 
Thule Cup 2009 na Cytadeli
w zdjęciowym ujęciu Piotra Rakowskiego

 


Tadeusz Korzeniewski  (513) i Paweł Bober (507) na trasie niedzielnego wyścigu XC na poznańskiej Cytadeli. Oni nadawali ton walce najmłodszych mastersów, wygrał Tadeusz Korzeniewski - przed laty reprezentant Polski w przełajach i pięciokrotny mistrz kraju w tej specjalności  kolarskiej.


Jan Zozuliński (709) jest wysokiej klasy inżynierem w HCP, ale jazdę na rowerze kocha ponad wszystko. W niedzielę w kategorii mastersów III (50 lat i więcej) zajął drugie miejsce.


Tomasz Kaczmarek z Wielenia jeździ na rowerze i sam organizuje maraton MTB o nazwie "Michałki" w Wieleniu nad Notecią. Pan Tomek, lekarz stomatolog, w tym roku wybiera się nad Gardę na maraton MTB, zamierza także uczestniczyć w Tour de France dla amatorów.


Mariusz Grzywniak (519) od niedawna mieszka w Murowanej Goślinie i z ochotą bierze udział w kolarskich imprezach na terenie Wielkopolski. Na każdych zawodach towarzyszy mu żona.  


Zdzisław Baran (702) ze Złotowa reprezentuje poznański Corratec Team i swymi sukcesami przysparza mu chwały. Rówieśnik Czesława Langa, rocznik 1955, przejechał już w tym roku na rowerze około 10 tysięcy kilometrów.


Krzysztof Chłopkowiak, rocznik 1962, ściga się na rowerze górskim już kilkanaście lat. Przed 11 laty, rok 1998, ukończył maraton MTB nad Gardą, w roku ubiegłym na Dziewiczej Górze zdobył tytuł mistrza Wielkopolski w kolarstwie górskim.

Wszystkie zdjęcia na tej stronie są autorstwa Piotra Rakowskiego - dyrektora do spraw informatyki w poznańskim oddziale Polskapresse, pasjonata jazdy na rowerze i fotografii. W niedzielę zrobił on ponad 500 zdjęć na Cytadeli, z których duża część pojawi się jutro na jego stronie internetowej http://rakpol.eu.

Zdjęcia mastersów już można obejrzeć teraz: http://rakpol.eu/cytadela050409masters/index.html

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzieży rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL