R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyślij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jesteś 27265515 gościem na naszej stronie
Aktualizowano: 2018-07-16

 
Wielkie ściganie w Żerkowie

 

Torq Superior MTB Team organizuje kolejną
edycję Pucharu Wielkopolski - Thule Cup 2011

Już 3 lipca, w niedzielę, w Żerkowie odbędą się zawody w kolarstwie górskim organizowane przez średzki klub kolarski Torq Superior MTB Team. Zachęcamy wszystkich do udziału w sportowej rywalizacji lub kibicowania na trasie.

Impreza odbędzie się w ramach cyklu Pucharu Wielkopolski - Thule Cup 2011. Na starcie pojawią się czołowi zawodnicy wielkopolscy i nie tylko. Wśród nich nie zabraknie oczywiście kolarzy średzkiego klubu, który tego dnia będzie gospodarzem imprezy, jako organizator. W zawodach wystartować może każdy – zarówno profesjonalista jak i amator, który chce spróbować swoich sił.

Start, meta oraz miasteczko zawodów zlokalizowane będzie na terenie przy wieży telewizyjnej w Żerkowie, na ulicy Cmentarnej.

Żerków to malownicza miejscowość w powiecie jarocińskim, uznawana za turystyczną perełkę Wielkopolski, leżąca na terenie tzw. Szwajcarii Żerkowskiej. Obejmuje ona tereny wzgórz opartych o wypełnioną rozlewiskami pradolinę Warty. Przygotowana trasa będzie jedną z najtrudniejszych i najatrakcyjniejszych w Wielkopolsce. Długość jednej pętli wyniesie około 5 km. Prawo startu w zawodach mają wszyscy, zarówno profesjonaliści jak i amatorzy, którzy mogą spróbować swoich sił z najlepszymi.

Dla amatorów, którzy nie będą czuć się na siłach, by rywalizować na regulaminowych dystansach zgodnie z kategorią wiekową, będzie zorganizowany wyścig specjalnie dla nich, w kategorii Super Amator, gdzie jego uczestnicy będą mieli do pokonania tylko jedno okrążenie.

W ramach zawodów przewidziany jest również wyścig dla najmłodszych dzieci, do lat 10. Organizatorzy gwarantują uczestnikom zawodów doskonale przygotowaną trasę, świetną atmosferę, imprezy towarzyszące, wyżywienie, puchary i medale dla zwycięzców oraz atrakcyjne nagrody.

Do udziału w zawodach zapisać się można na kilka sposobów - poprzez formularz online lub poprzez pobranie formularza zgłoszeniowego, wypełnienie go i wysłanie na adres biuro@mtbsroda.pl lub w dniu zawodów w godzinach otwarcia biura lub najpóźniej 30 minut przed danym wyścigiem.

Organizatorzy imprezy w Żerkowie zachęcają do udziału w zawodach lub do kibicowania na trasie! Więcej informacji na stronie – www.mtbsroda.pl 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzieży rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL