R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41873456 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Trenuj zdrowo i skutecznie

 

Laboratorium 4SportLab organizuje
seminarium sportowe poświęcone kolarstwu

 

"Trenuj zdrowo i skutecznie". Pod takiem hasłem Laboratorium 4SportLab zorganizuje w listopadzie w Warszawie seminarium naukowo-szkoleniowe poświęcone kolarstwu. Ekspertami i prelegentami wydarzenia będą takie osobistości polskiego MTB, jak Maja Włoszczowska czy Marek Galiński. Konferencja skierowana jest do miłośników amatorskiego kolarstwa, którzy będą mogli pogłębić swoją wiedzę na temat wielu aspektów tej dyscypliny i porozmawiać osobiście z ekspertami przygotowania fizycznego i profesjonalnymi zawodnikami.

Warszawskie Laboratorium Przygotowania Fizycznego 4SportLab zorganizuje w połowie listopada dwudniowe seminarium naukowo-szkoleniowe poświęcone kolarstwu. Będzie to unikalne i pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce. Projekt skierowany jest do miłośników amatorskiego kolarstwa. Dzięki wykładom i warsztatom prowadzonym przez najlepszych polskich ekspertów w tej dziedzinie, uczestnicy będą mogli pogłębić swoją wiedzę na temat strategii treningów oraz medycznych zagadnień przygotowania fizycznego. Dodatkowo przewidziane są także otwarte dyskusje z ekspertami.

- Na fali trendu uprawiania dyscyplin rowerowych, znaczącego wzrostu popularności kolarstwa oraz mody na zdrowy styl życia, postanowiliśmy zorganizować merytoryczne wydarzenie dla miłośników kolarstwa. Chcemy przekazać uczestnikom dużo profesjonalnej i bardzo potrzebnej wiedzy, aby ich treningi były efektywne i bezpieczne dla zdrowia - stąd hasło naszej konferencji: „Trenuj zdrowo i skutecznie”. Szerokie grono polskich ekspertów tej dyscypliny pomoże nam w przeprowadzeniu tego nowego formatu wydarzenia na wysokim poziomie - mówi Michał Garnys z Laboratorium 4SportLab. Ekspertami prowadzącymi seminarium będą, między innymi, takie sławy kolarstwa jak Maja Włoszczowska czy Marek Galiński. Nie zabraknie także fachowców od fizjologii, przygotowania fizycznego i planowania treningu sportowego. Podczas wydarzenia, swoją wiedzę przekazywać będą m.in.: dr hab. Tomasz Gabryś, dr hab. prof.nadzw. Urszula Szmatlan-Gabryś czy też Michał Garnys.

- Ta dyscyplina sportu to trudne wyzwania. Długie treningi wymagają bardzo dobrej kondycji fizycznej, samozaparcia i wytrzymałości. Dużo czasu trzeba poświęcić na kształtowanie cech motorycznych, wytrzymałości i siły. Na porządku dziennym są także kontuzje. Trenować należy odpowiedzialnie i z głową - właśnie po to tworzymy ten projekt - mówi Marek Galiński.

Dwudniowe seminarium odbędzie się w dniach 15-16 listopada w pomieszczeniach nowoczesnego klubu biznesowego SkyBox na terenie stadionu Legii Warszawa przy ulicy Łazienkowskiej. Wydarzenie przewidziane jest na 140 uczestników. Chętni, którzy chcieliby wziąć udział w tym projekcie, powinni odwiedzić stronę internetową www.4sportlab.pl – tam znajdą więcej informacji i będą mogli się zapisać. Cena udziału w dwudniowej konferencji wynosi 140 złotych.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL