R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41900372 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
Jeżyce powitały Mistrza Jana!

 

Wzruszająca uroczystość na placu Asnyka


Ojciec i syn, Marek Szymański i Jan Szymański. Powitanie w domu, powitanie na Jeżycach. Dziś po 18 na poznańskim placu Asnyka.
Fot. Piotr Kurek

Jan Szymański w domu, Jan Szymański na Jeżycach, Jan Szymański w objęciach Mamy Moniki, Ojca Marka i Siostry Karoliny. Ponad sto osób witało dziś przed wieczorem na poznańskich Jeżycach polskiego łyżwiarza, który w minioną sobotę wraz z kolegami z drużyny zdobył brązowy medal Igrzysk Olimpijskich w Soczi.


Jan Szymański dziś był wzruszony przyjęciem na poznańskich Jeżycach.
Fot. Piotr Kurek

Polski panczenista, brązowy medalista Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi, 24-latek z Poznania, dotarł dziś po godzinie 18 do domu. Na Jeżycach, przy placu Asnyka 2, witało go ponad sto osób. Nie zawiodła najbliższa rodzina (Mama Monika, Ojciec Marek, 9-letnia Siostra Karolina), pojawili się w komplecie sąsiedzi, także przyjaciele rodziców i utalentowanego sportowca.


Jan Szymański z rodzicami, siostrą i najmłodszymi sąsiadami.
Fot. Piotr Kurek

Był szampan, były kwiaty, odśpiewano "Sto lat" sportowcowi z Jeżyc, który przechodzi definitywnie do historii Poznania. Jest pierwszym mieszkańcem Grodu Przemysła, który zdobył medal olimpijski podczas zimowej rywalizacji sportowców.


Medalista z Soczi i uczestnicy Tour de Pologne Amatorów: Robert Dymidziuk (od lewej), Marek Szymański (ojciec medalisty), Jan Szymański, Piotr Kurek i Krzysztof Kozanecki.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL