R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41572328 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Zaproszenie do Pruszkowa

 

Propozycja nie do odrzucenia
dla instruktorów szkółek kolarskich


Za osiem dni, 29 listopada, w siedzibie PZKol. w Pruszkowie odbędzie się szkolenie instruktorów prowadzących szkółki kolarskie w ramach Narodowego Projektu Rozwoju Kolarstwa.

Przez kilka godzin jego uczestnicy wysłuchają wystąpień dr. Rafała Hebisza na temat metod kontroli wydolności organizmów, jak również metod, form i środków stosowanych na etapie wstępnym szkolenia w okresie przygotowawczym. Mgr Zbigniew Barcikowski, wspólnie z Markiem Leśniewskim (znakomitym przed laty kolarzem), poprowadzą panel dyskusyjny na temat treningu motywacyjnego na wstępnym etapie szkolenia.

Ten specjalny blok szkoleniowy (w sobotę 29 listopada od godziny 11 do 18 z przerwą na obiad) będzie częścią Ogólnopolskiej Konferencji Szkoleniowej Trenerów Polskiego Związku Kolarskiego.


14 września 2014 w Obiszowie ruszył oficjalnie Narodowy Program Rozwoju Kolarstwa. Tego dnia odbyły się Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich, które obserowali: Artur Chodor (od lewej - koordynator projektu), Wacław Skarul (prezes PZKol.), Dariusz Miłek (główny sponsor polskiego kolarstwa) oraz Andrzej Biernat (minister sportu i turystyki).
Fot. Piotr Kurek

Organizatorzy szkolenia zapewniają wyżywienie. Dojazd i ewentualny nocleg we własnym zakresie. Więcej informacji na ten temat można uzyskać u koordynatora projektu: Artur Chodor, arturchodor@wp.pl, tel. 661 690 666.
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL