R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41335693 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Spotykamy się w niedzielę
w Murowanej Goślinie

 

Gala Rowerowa 2015 podsumuje
sezon maratonów MTB w Wielkopolsce 


 

Od kwietnia do końca września tego roku ścigali się na rowerach górskich w coraz lepiej organizowanym i coraz bardziej głośnym medialnie cyklu Bike Cross Gogol Maraton MTB. Zaczynali wiosną w Dolsku, by zakończyć rywalizację jesienią w Łopuchowie. Odbyło się osiem imprez, wszystkie w naszym regionie. Setki pasjonatów z całego kraju brały udział w wydarzeniach sportowo-rekreacyjnych, które mają swój niepowtarzalny klimat, w których startują znani zawodnicy i także amatorzy, i na które jedzie się z prawdziwą przyjemnością. Teraz nadszedł czas podsumowania.

Nastąpi ono jutro, 11 października, w Murowanej Goślinie - w auli miejscowego Gimnazjum nr 1 przy ulicy Mściszewskiej 10.

Najlepsi maratończycy w cyklu Bike Cross Gogol Maraton MTB 2015 otrzymają puchary. Honorowanych będzie sześć najlepszych pań i sześciu najlepszych panów na obu dystansach, czyli Mini i Mega, we wszystkich kategoriach wiekowych.

Zostanie zaprezentowany kalendarz maratonów MTB na rok 2016. Będzie możliwość obejrzenia filmów z tegorocznych maratonów, które odbywały się kolejno w Dolsku, Wyrzysku, Mosinie, Mściszewie, Skokach, Suchym Lesie, Stęszewie i Łopuchowie.

Galę Rowerową w Murowanej Goślinie organizują wspólnie, tak już od kilku lat, władze tego podpoznańskiego miasteczka oraz Wojciech Gogolewski - główny animator imprez MTB w Wielkopolsce, prezes ogniska TKKF "Pałuki" z Wągrowca.

Wstęp jest wolny dla wszystkich fanów dwóch kółek i wielkopolskiego rowerowania. Spotykamy się w niedzielę 11 października o godzinie 15.00 w auli Gimnazjum nr 1 w Murowanej Goślinie.

Szczegółowych informacji na temat Gali Rowerowej udziela Wojciech Gogolewski - telefon 605 277 869.
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL