R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41145649 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-15
Adrian Tekliński mistrzem świata

 

Przepiękna jazda Polaka w Hongkongu


Adrian Tekliński mistrzem świata w scratchu. Sen o złocie stał się rzeczywistością. Brawo, brawo, brawo!

Adrian Tekliński mistrzem świata w scratchu. Tytuł zdobył po pięknej jeździe i ucieczce na ostatnich kilku rundach podczas Mistrzostw Świata w kolarstwie torowym, które odbywają się od 12 kwietnia w Hongkongu.

Kolarze mieli do pokonania 60 rund od długości 250 metrów każda. Polak jechał od początku bardzo czujnie. Sześć rund przed końcową kreską zaatakował. Uzyskał kilkadziesiąt metrów przewagi nad rywalami i dojechał do mety sam. Zwycięsko, po złoto, w pięknym stylu.   

Adrian Tekliński w przeszłości wiele razy startował podczas szosowych wyścigów kolarskich na torze samochodowym "Poznań". Dwa lata temu on i jego koledzy z torowej reprezentacji Polski pociągnęli peleton do mety z przeciętną prędkością 48,2 km/h.

Sympatycy kolarstwa z Poznania życzą nowemu mistrzowi świata wszystkiego najlepszego i oczekują na niego na torze "Poznań".

Tą drogą przesyłam życzenia Adrianowi od organizatora czwartków kolarskich w Poznaniu Romualda Szaja - prezesa Wielkopolskiego Towarzystwa Cyklistów, przewodniczącej Komisji Kultury Fizycznej i Turystyki Rady Miasta Poznania Joanny Frankiewicz i swoim.

                                       Piotr Kurek

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL