R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41602259 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Policz się z cukrzycą na rowerze!

 

Ekipa Mateusza Rybczyńskiego
zaprasza w niedzielę na Ławicę
 


Oni będą w niedzielę dyktować rytm i tempo jazdy: Piotr Lisiecki, Dominika Glonek i Maurycy Włóka oraz Ewa Szymankiewicz i Jacek Ilmer.

Fot. archiwum Mateusza Rybczyńskiego

RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team należy do czołówki kolarstwa górskiego w Polsce. W najbliższą niedzielę (14 stycznia) pokażą swe sportowe umiejętności i dobre serce, gdyż przez dziewięć godzin będą pedałować na Ławicy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na rowerach stacjonarnych pojadą w ramach akcji "Policz się z cukrzycą!".

Rozpoczną o godzinie 11. Przez pierwsze 60 minut - do 12.00 - rytm i tempo jazdy, przy dobrej muzyce, dyktować będzie Piotr Lisiecki. Następnie zmieni go Maurycy Włoka. Między 13 a 14 Teresa Sowińska zachęci do jazdy prezydenta miasta Poznania Jacka Jaśkowiaka oraz Jacka Ilmera - młodego ultramaratończyka kolarskiego, który jako dziecko był jednych z pierwszych beneficjentów WOŚP, gdy przy operacji serca wspomagał lekarzy nowoczesny sprzęt zakupiony dzięki Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.


Ekipa RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team. Rydzyna, 2 kwietnia 2017.
Fot. archiwum Mateusza Rybczyńskiego

Dominika Glonek, Ewa Szymankiewicz, Jacek Ilmer, Ania Wachowiak, Alicja Boguła oraz Jacek i Ewa będą również co godzinę zachęcać innych do szybkiej jazdy. Pojadą utytułowani kolarze, włodarze miasta Poznania i zwykli zjadacze chleba.

– Będziemy mieli do dyspozycji dwadzieścia rowerów stacjonarnych z klubu Atlantis fitness - mówi Mateusz Rybczyński. – Zostaną one ustawione na ulicy Złotowskiej 45 (market i Piekarnia Ławica) pod namiotem. Nasz team wystąpi prawie w komplecie: Michał Górniak wystartuje w sobotę w Mistrzostwach Polski w Kolarstwie Przełajowym w Koziegłowach, w niedzielę da czadu na Ławicy. Ale będą rowery dostępne i dla innych. Co godzinę będziemy podliczać liczbę przejechanych kilometrów. Przez dziewięć godzin, od 11 do 20, powinnniśmy pokonać około 2000-2500 km. Czym więcej przejedziemy, tym więcej pieniędzy przekażemy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, gdyż znalazł się szlachetny sponsor ze świata biznesu (na razie nie chce się ujawnić), który za każdy kilometr zapłaci 2 złote.


Na tych rowerach pojadą przez dziewięć godzin czołowi kolarze górscy naszego kraju, włodarze miasta Poznania oraz zwykli zjadacze chleba.
Fot. archiwum Mateusza Rybczyńskiego

Jazda na rowerach stacjonarnych jest jedną z odsłon wielkiej społecznej moblizacji ludzi na poznańskiej Ławicy, gdzie po raz pierwszy odbędzie się impreza Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie zabraknie muzyki i artystów, licytacji rozmaitych gadżetów.

O niedzielnej mobilizacji mieszkańców Ławicy można przeczytać więcej https://www.facebook.com/events/397795363978944

Wydarzeniu towarzyszy licytacja nowiuteńkich akcesoriów rowerowych: kasku, bidonów oraz czapek podpisanych przez Rafała Majkę.

Kask http://aukcje.wosp.org.pl/oryginalny-kask-sw-prevail-autograf-r-majka-i5746720
Bidony małe
http://aukcje.wosp.org.pl/bidon-specialized-z-autografem-rafala-majki-i5746780
Bidony duże
http://aukcje.wosp.org.pl/bidon-specialized-z-autografem-rafala-majki-i5746789
Czapki z daszkiem
http://aukcje.wosp.org.pl/czapka-team-bora-z-autografem-rafala-majki-i5746822
http://aukcje.wosp.org.pl/czapka-team-bora-z-autografem-rafala-majki-i5746954

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL