R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41831789 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Jerzy Woźniak nie żyje!

 

 

Jerzy Woźniak nie żyje!
Dobry duch Rusałki zmarł
nagle w niedzielę o poranku


Jerzy Woźniak zmarł dziś nagle o poranku. Zdjęcie z 1 stycznia 2015: noworoczne spotkanie rowerzystów nad Rusałką.
Fot. Piotr Kurek 
 

Jerzy Woźniak nie żyje. Właściciel smażalni ryb nad poznańskim jeziorem Rusałka i zarazem jej dobry duch zmarł nagle w niedzielę o poranku. W czerwcu tego roku ukończyłby 68 lat.

Jerzy Woźniak wraz żoną Haliną od ponad dwudziestu lat wiernie służą poznaniakom i gościom Grodu Przemysła, prowadząc smażalnię ryb nad Rusałką. To miejsce stało się przez ponad ćwierć wieku wręcz kultowe, także dla rowerzystów. Zyskali oni wielu wiernych klientów i przyjaciół.  

Razem z Państwem Woźniakami od 1 stycznia 2001 organizowałem noworoczne spotkania rowerzystów. W ostatnich kilku latach uczestniczyli w nich włodarze miasta Poznania oraz znani kolarze i amatorzy cyklizmu. Za nami osiemnaście, rok po roku, takich sympatycznych wydarzeń rowerowych.  

Widziałem się z Jurkiem wczoraj między 20 a 21 wieczorem nad Rusałką właśnie, kończąc swój kolejny przejazd rowerowy. Dziś dotarła do mnie wiadomość, która ma jakby nierzeczywisty wymiar. Po prostu, w to się nie chce wierzyć. Jerzy Woźniak nie żyje! 

Pogrzeb Jerzego Woźniaka odbędzie się w czwartek 26 kwietnia o godzinie 11.00 na cmentarzu w Skórzewie. Różaniec w intencji Zmarłego rozpocznie się o godzinie 10.30 w skórzewskim kościele.

                         Piotr Kurek

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL