R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41308899 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Spotykamy się w piątek
w Murowanej Goślinie

 

Uroczysta Gala RowerowaJuż w najbliższy piątek, 19 października, w Murowanej Goślinie odbędzie się uroczysta Gala Rowerowa, kończąca sezon cyklu Bike Cross Maraton Gogol MTB 2018.

Na to wydarzenie organizator całorocznych zmagań sportowych Wojciech Gogolewski zaprasza wszystkich uczestników maratonów - zarówno zawodników startujących w zawodach, jak i osoby, które przez cały sezon z sercem kibicowały swoim najbliższym.

W trakcie Gali Rowerowej nagrody zostaną wręczone osobom, które zajęł?y miejsca od pierwszego do szóstego w każdej kategorii wiekowej w klasyfikacji generalnej, a także drużynom (również kobiecym!) oraz zwycięzcom dodatkowych klasyfikacji - Biznes Ligi oraz Ligi Wolnych Zawodów. W tym roku nie zabraknie też dodatkowych nagród i wyróżnień, takich, jak - na przykład - Super Debiut.

Nowością na tegorocznej Gali Rowerowej będzie nagrodzenie wszystkich dzieci, które w ciągu całego sezonu brały udział w Przedszkolu Rowerowym - dlatego szczególnie serdecznie organizator cyklu Bike Cross Maraton Gogol MTB zaprasza najmłodszych uczestników zawodów.

Gala Rowerowa to wyjątkowa okazja do spotkań, rozmów oraz wymiany wrażeń po kończącym się właśnie sezonie, a także do snucia planów na sezon przyszły - tradycyjnie na Gali Rowerowej zostanie zaprezentowany kalendarz na 2019 rok.

Poniżej obowiązkowa lista obecności /app/webroot/upload/wyniki2018/listaobecnosci.pdf, czyli tych wszystkich, którzy sportową postawą i uczestnictwem zasłużyli na publiczne nagrodzenie na koniec sezonu 2018.

 

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL