R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41625056 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Wypożyczalnia rowerów na Majorce

 

Paweł Szczepaniak czeka na kolarzy z Polski

|
Paweł Szczepaniak zaprasza do swej wypożyczalni rowerów na Majorce.

Fot. archiwum Pawła Szczepaniaka

Majorka od kilku już ładnych lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem turystów z Polski, także kolarzy i rowerzystów znad Wisły i Warty. Większość tych ostatnich wiezie swe bicykle z kraju, ale są i tacy, którzy wypożyczają je na miejscu.

Dla tych rodaków, którzy polubili pedałowanie na hiszpańskiej wyspie, mam bardzo dobrą wiadomość. Mogą oni skorzystać z wypożyczalni rowerów, którą prowadzi tutaj Paweł Szczepaniak - były reprezentant Polski w kolarstwie przełajowym.

Wypożyczalnia znajduje się w miejscowości Can Pastilla na ulicy Carratera Arenal 4, na tutejszym bulwarze. Jest to dzielnica Palma de Mallorca. W swej ofercie Paweł Szczepaniak posiada około 180 rowerów różnego rodzaju, od miejskich po profesjonalne szosowe (najnowszy osprzęt Shimano). Cały ten rowerowy biznes przejął od Hiszpana Rafaela, który prowadził wypożyczalnię od 28 lat, a w tym roku przechodzi na zasłużoną emeryturę.


Majorka - ulubiony kierunek wypoczynku, rekreacji i sportu Polaków.
Fot. Piotr Kurek

– Wciąż mi pomaga, jest życzliwy i widzi, że dzieło jego życia trafiło w dobre ręce - śmieje się Paweł Szczepaniak. – Jest wielce pomocny, szczególnie w załatwianiu urzędowych formalności. Dzięki współpracy z salonem rowerowym Szczepan-Bike Giant Gorzów Wielkopolski (prowadzi go brat Kacper Szczepaniak) powoli wymieniam rowery na nowe. Docelowo na markę Giant. Chciałbym w niedalekiej przyszłości przedstawić ofertę dla profesjonalnych zawodników i mam w planach zakup rowerów z miernikami mocy.

To tylko część propozycji Pawła Szczepaniaka dla ludzi z Polski, którzy kochają jazdę na rowerach i lubią odpoczywać na Majorce. Ma także plany organizowania kompleksowych zgrupowań dla amatorów i dowozu rowerów do tutejszych hoteli. Ma także foteliki dla dzieci i to najwyższej klasy, kaski i pedały - bez żadnych dopłat.


"Sunhine Bikes" - wypożyczalnia rowerów dla każdego.
Fot. archiwum Pawła Szczepaniaka

Wkrótce ruszy strona internetowa wypożyczalni rowerów i będzie można zarezerwować ulubiony bicykl online. Póki co, można śledzić profil byłego kolarza przełajowego na Facebooku i Instagramie.

– Pomysł na taką wypożyczalnię na Majorce nosiłem w sobie od trzech lat. Brakowało jednak determinacji, by podjąć takie wyzwanie z dala od domu. To nowe miejsce pracy, inny język. Rowery od dzieciństwa otaczały mnie i moją rodzinę. Teraz startuję z polską werwą do prowadzenia rowerowego biznesu. Wierzę, że mi się uda. I liczę na rodaków, dla których Majorka jest ważnym miejscem przygotowań do sezonu kolarskiego.

                                            Piotr Kurek

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL