R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41302113 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Kalendarz pełen urody

 

Monika Brzeźna, Paweł Cieślik i Maciej Paterski
jadą z gracją na kultowych rowerach


Paweł Cieślik (z lewej) i Jan Szymański z rowerami z lat trzydziestych XX wieku.
Fot. archiwum Iwony Cerby

Kalendarz rowerowy 2020 emanuje urodą. Pokazuje czternaście bicykli, które dosiadły znane kolarki i niemniej rozpoznawalni szosowcy oraz pasjonaci MTB, jak również olimpijczyk z Soczi Jan Szymański.

Monika Brzeźna, Kamila Wójcikiewicz, Natalia Misiaczyk, Natalia Szymczak reprezentują płeć piękną, świat męskiego kolarstwa Maciej Paterski, Paweł Cieślik, Bartłomiej Oleszczuk oraz Jan Szymański - olimpijczyk z Soczi, panczenista i wielki fan rowerów. Co tu dużo mówić, większość z nich to sportowcy, którzy niejednokrotnie reprezentowali nasz kraj na arenie międzynarodowej z orłem na piersiach.

Teraz wcielili się w nowe role. Założyli szykowne stroje i siedli lub stanęli obok rowerów. Jest ich czternaście, od końca XIX wieku do czasów współczesnych, z pięciu krajów: Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji i Związku Radzieckiego.

Powiem krótko, kalendarz rowerowy 2020, którego wydawcą jest firma Boutique rowerowy ROWER-POWER, emanuje urodą i starannością wykonania. Można zostać jego posiadaczem, do 17 listopada trwają zapisy na kalendarz z 10-procentowym rabatem.

Podstawowa cena kalendarza to 55,00 zA? + 20,00 zł przesyłka, po 10-procentowym rabacie 49,50 zł + 20,00 zł przesyłka = 69,50 zł. Kalendarz można zamówić pod adresem e-mail: iwona.cerba@rower-power.pl podając swoje imię i nazwisko oraz adres do wysyłki. Potwierdzeniem zamówienia jest  wpłata należności na konto w Santander Bank Polska S.A. o numerze: 04 1090 1447 0000 0000 4402 1103.

Więcej informacji o kalendarzu rowerowym 2020 dostępnych jest na fanpage,u
https://www.facebook.com/BoutiqueRowerowyRowerPower

 

 

 

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL