R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41825202 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Jedenaście maratonów MTB

 

Kaczmarek Electric prezentuje terminy imprez


Jedenaście maratonów MTB w sezonie 2021 szykuje dla fanów kolarstwa firma Kaczmarek Electric. Terminy imprez zostały już ustalone, ale biorąc pod uwagę warunki covidowe, dodano na wszelki wypadek cztery dodatkowe. Rywalizacja toczyć się będzie od 11 kwietnia do 3 października. Pasjonatom rowerów przyjdzie sportowo zmagać się pięć razy w Wielkopolsce, pięć też razy w Lubuskiem i jeden raz na Dolnym Śląsku.

– Jesteśmy przygotowani na sytuację, że z przyczyn covidowych możemy z sezonem wystartować później niż byśmy chcieli. Dlatego zapobiegawczo pierwsze cztery etapy mają terminy rezerwowe. Naszym celem w 2021 jest organizacja całego cyklu czyli 11 imprez - mówi Joanna Balawajder, koordynatorka prestiżowego przedsięwzięcia sportowo-rekreacyjnego dla amatorów i profesjonalistow.

Terminy Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2021

1. 11 kwietnia (*termin rezerwowy: 01.08)
2. 25 kwietnia (*termin rezerwowy: 26.09)
3. 9 maja (*termin rezerwowy: 25.07)
4. 30 maja (*termin rezerwowy: 20.06)
5. 6 czerwca
6. 27 czerwca
7. 11 lipca
8. 22 sierpnia
9. 5 września
10. 12 września
11. 3 października

– W miniony weekend poprosiliśmy uczestników naszych imprez o wypełnienie ankiety dotyczącej organizacji maratonów Grand Prix Kaczmarek Electric MTB. Ku naszemu zaskoczeniu, okazało się, że ponad 400 osób zdecydowało się poświęcić swój czas na ich wypełnienie. Ślicznie dziękujemy za uwagi, za podpowiedzi - podkreśla Pani Joanna. I dodaje: – Wykorzystamy je w tym tym roku podczas przeprowadzania naszych zawodów.

Ja z kronikarskiego obowiązku dodam, że to już dwunasty rok organizacji cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB i piąty sezon, gdy nad całością czuwa Joanna Balawajder.


                                    Piotr Kurek

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL