R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41873155 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Janusz Put i Bartosz Frank
chcą pokazać swe możliwości

 
Grand Prix Kaczmarek w Sulechowie


Bartosz Frank z Sulechowa, na zdjęciu z mamą i siostrą, wygrał w tym roku dwa maratony "Kaczmarka" na dystansie Mini: 10 kwietnia w Krośnie Odrzańskim i 24 kwietnia w Żarach (na zdjęciu).
Fot. Piotr Kurek

W najbliższą niedzielę, 8 maja, w Sulechowie odbędzie się trzecia w tym roku edycja prestiżowego cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2022. Zawody zostaną przeprowadzone na ładnej trasie przygotowanej przez miejscowych fanów kolarstwa górskiego.


– To już trzecia edycja tegorocznego cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB - mówi Joanna Balawajder, koordynatorka całego przedsięwzięcia. – Serdecznie zapraszam do Sulechowa. Po imprezie w Żarach, gdzie wzniesień i podjazdów nie brakowało, w lubuskim mieście jazda będzie mniej męcząca i wyczerpująca. Warto tu się pojawić i wystartować.

– Wszystko jest już gotowe. Będzie co robić! - mówi Łukasz Duch, dyrektor Ośrodku Sportu i Rekreacji "Sulechowianka". – Do wielu odcinków specjalnych (singli), znanych z poprzedników imprez, dołożyliśmy jeszcze jeden "Jaryś": to 30-metrowa kładka przez bagna. W tym fragmencie trasy można dostrzec żółwie błotne oraz usłyszeć kumkające żaby.

Trasę, jak co roku w Sulechowie, przygotowali miejscowi fani MTB skupieni w teamie BikeSul.

– Miejscowi fani MTB, jak choćby Janusz Put i Bartosz Frank, ostro trenują i przygotowują się do niedzielnego startu - podkreśla Łukasz Duch. – I chcą pokazać swe sportowe możliwości.

Do zawodów w Sulechowie zgłosiło się prawie 500 zawodniczek i zawodników z całej Polski. Dystanse do pokonania to: Giga (68 km - trzy rundy), Mega (48 km) i Mini (28 km). Na młodzików i uczestników eleganckiej jazdy na trasie Fun czeka 8 kilometrów.

                                        Piotr Kurek 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL