R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41878546 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Noworoczne spotkanie na rowerach
nad poznańską Rusałką

 

1 stycznia 2012, godzina 13.00

 

Tak było przed rokiem, 1 stycznia 2011 roku.

Pierwszego stycznia 2012 roku o godzinie 13.00 nad jeziorem Rusałka rozpocznie się noworoczne spotkanie rowerzystów z Grodu Przemysła i podpoznańskich okolic. Sponsorem głównym imprezy jest Browar Fortuna w Miłosławiu, który przygotował atrakcyjne zestawy upominków dla tych, którzy wezmą udział w konkursie wiedzy o ... kolarstwie.

Jak co roku, uczestniczyć w nim będą kolarze szosowi, pasjonaci MTB, cykliści uczestniczący w rajdach turystycznych, miłośnicy ścieżki rowerowej znad Rusałki do Strzeszynka.

Będzie to już szesnaste takie noworoczne spotkanie. Kilka pierwszych odbyło się w Strzeszynku, od 2001 roku cykliści zbierają się zawsze nad Rusałką. W tych pierwszych brało udział kilku i kilkunastu cyklistów, w tych ostatnich - ponad dwustu miłośników dwóch kółek.

Będą życzenia, będzie też wymiana informacji o imprezach kolarskich i rowerowych w 2012 roku, w których z zapałem i entuzjazmem uczestniczą od lat (Puchar Wielkopolski - zawody XC, Skandia Maraton Lang Team, Tour de Pologne Amatorów) wielkopolscy cykliści. Wszyscy uczestnicy noworocznego spotkania wspólnie objadą jezioro Rusałka.

Sponsorem głównym imprezy jest Browar Fortuna w Miłosławiu, który przygotował atrakcyjne zestawy upominków dla tych, którzy wezmą udział w konkursie wiedzy o ... kolarstwie. Dołożyli je także: Urząd Miasta Poznania, Starostwo Powiatowe w Poznaniu, firmy BCM Nowatex z Puszczykowa, Euro Bike Products z Poznania oraz Wielkopolskie Rowerowanie (www.kurek-rowery.pl).

Synoptycy zapowiadają, że 1 stycznia 2012 roku będzie słonecznym, pogodnym dniem - z temperaturą około 2 stopni Celsjusza. Warto zatem tego dnia pojawić się na rowerze nad Rusałką, objechać na nim jezioro - kilka kilometrów. I wrócić do domu z upominkiem i niezapomnianymi wrażeniami.

                                                                 Piotr Kurek 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL