R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41572892 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Puchar Ślęży rozpocznie sezon MTB w Polsce

 

31 marca kolarze górscy spotykają się w Sobótce

"Puchar Ślęży" rozpocznie sezon MTB 2012 w Polsce. W wyścigu, który odbędzie się 31 marca wystartują wszystkie kategorie. Impreza zostanie rozegrana w Sobótce na trasie okrężnej, wytyczonej w terenie, ze startem i metą przy Stadionie Sportowym przy ul. św. Anny. Początek imprezy o godzinie 10.30.

Wyścig przeprowadzony będzie zgodnie z przepisami PZKol w klasyfikacji indywidualnej. Prawo startu mają zawodnicy posiadający aktualną licencje i badania lekarskie - żak, żaczka, młodzik, młodziczka, junior młodszy, juniorka młodsza, junior, juniorka, elita, masters.

Zawodnicy nie mogą przeprowadzać treningów na trasie podczas rozgrywania wyścigów. Pobieranie żywności i pomoc techniczna jest dozwolona tylko w wyznaczonych boksach. Zakazana jest wymiana roweru.

Dystanse podane zostaną na odprawie technicznej. Kolarze ścigać się będą na rundach (około 3,5 km) na stoku narciarskim "Janosik".

Trzech pierwszych zawodników otrzymuje nagrody pieniężne lub rzeczowe oraz dyplomy. Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie imprezy jest Przemysław Bednarek (697 707 504) - prezes KS Ślęża Sobótka.

- Przed rokiem startowało około 200 zawodników - powiedział Przemysław Bednarek Wielkopolskiemu Rowerowaniu. - Swój przyjazd zapowiedział trener Andrzej Piątek z Paulą Gorycką, także zawodnicy KTM Złoty Stok. Zapraszam do Sobótki pasjonatów MTB, którzy ścigać się będą w sobotę 31 marca - dodał prezes zasłużonego dla polskiego kolarstwa klubu sportowego.

Organizatorami imprezy są: Ślężański Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Klub Sportowy Ślęża Sobótka.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL