R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40529609 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2023-10-19
Wyrzysk, sobota 16 czerwca, godzina 11

 

Oficjalny objazd trasy maratonu MTB


Joanna Zbroszczyk i Łukasz Bielawski. Gniezno, 20 maja 2012.

Łukasz Bielawski zaprasza w najbliższą sobotę, 16 czerwca, do Wyrzyska na oficjalny objazd trasy maratonu MTB, który odbędzie się w tym mieście 24 czerwca 2012. Początek sobotniej jazdy o godzinie 11.00

Łukasz Bielawski ma 35 lat, jest informatykiem i kocha jazdę na rowerze. Mieszka w Wyrzysku i zna dokładnie okolicę, gdzie znajduje się Dębowa Góra (194 metry nad poziomem morza, stroma krawędź doliny Noteci). Teren jest pagórkowaty i idealnie nadaje się na przeprowadzenie maratonu MTB w cyklu Grand Prix Wielkopolski w dniu 24 czerwca.

 

Jeśli ktoś chciałby wcześniej poznać trasę czwartej edycji wielkopolskiego cyklu maratonów MTB (odbyły się w tym roku trzy zawody: 22 kwietnia w Dolsku, 20 maja w Gnieźnie i 3 czerwca w Barlinku), w najbliższą sobotę przed godziną jedenastką na ulicy Jodłowej 22 w Wyrzysku odbędzie się zbiórka wszystkich chętnych.

Łukasz Bielawski będzie w sobotę przewodnikiem pasjonatów MTB i poprowadzi ich po urokliwych terenach wokół miasta nad Łobżonką na północnych krańcach województwa wielkopolskiego.
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL