R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41902263 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
Paula Gorycka pojedzie na igrzyska

 

Mistrzyni Polski zastąpi Maję Włoszczowską


Paula Gorycka (nr startowy 1) jedzie do Londynu. Mistrzyni Polski 2012 ma dobry sezon. Na zdjęciu z koleżanką klubową Moniką Żur i trenerem Andrzejem Piątkiem. Ustroń, 14 lipca 2012.

Paula Gorycka zajmie miejsce kontuzjowanej Mai Włoszczowskiej w kadrze kolarzy górskich na Igrzyska XXX Olimpiady w Londynie. O olimpijskiej nominacji 22-letniej mistrzyni Polski poinformował we wtorek Polski Związek Kolarski.

Maja Włoszczowska, jedna z faworytek do olimpijskiego złota, doznała poważnego urazu podczas treningu w Livigno. Po przeprowadzonych w poniedziałek badaniach okazało się, że start aktualnej wicemistrzyni świata w Londynie jest wykluczony i w jej miejsce na igrzyska pojedzie jedna z rezerowych - Anna Szafraniec bądź Paula Gorycka.

Decyzją trenera kadry Marka Galińskiego, 11 sierpnia w wyścigu na Hadleigh Farm wystartuje prowadzona przez Andrzeja Piątka Paula Gorycka.

Paula Gorycka na początku lipca w Kielcach zdobyła tytuł mistrzyni Polski MTB, wygrała także dwukrotnie zawody XC Pucharu Polski MTB: 5 maja w Żerkowie i 14 lipca w Ustroniu. W tym roku zawodniczka z Suchej Beskidzkiej wygrała wszystkie najwazniejsze wyścigi elity kobiet w Polsce. I z Mistrzostw Europy MTB w Rosji przywiozła srebrny medal w kategorii U-23.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL