R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41625085 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Wyścigi sprinterskie w Jeleniej Górze

 

Lang Team i Maja Włoszczowska zapraszają

Zgodnie ze światowymi standardami, drugi rok z rzędu, Lang Team zorganizuje w Jeleniej Górze wyścigi sprinterskie w formacie XCE, które poprzedzą główny wyścig XC Jelenia Góra Trophy Maja Włoszczowska MTB Race.

Sprinty, które przebojem wdarły się do kalendarza Pucharu Świata MTB, ponownie zawitają na jeleniogórskim rynku. Po ogromnych emocjach związanych z Tour de Pologne, kibice znów będą mieli okazję zobaczyć wielkie widowisko.

Na dystanse 1200 metrów ścigać się będą kobiety i mężczyźni. Najpierw zostanie rozegrana czasówka, która będzie decydowała o rozstawieniu, a następnie czwórkami zawodnicy będą się ścigać o wejście do finału.

Trasa tak jak przed rokiem niezwykle ciekawa. Będą zjazdy, podjazdy, widowiskowe skoki ze schodów, czy przejazd przez Ratusz. W ubiegłym roku najlepsza wśród kobiet była Amerykanka Katherine Compton, a u mężczyzn Marek Konwa. Oboje za kilka dni wystartują w Igrzyskach Olimpijskich w Londynie.

Piątkowe sprinty, które rozegrane zostaną wieczorową porą, poprzedzą wyścig XC w formacie olimpijskim, który zostanie rozegrany w niedzielę.

Program zawodów - piątek 17 sierpnia
Zapisy w biurze zawodów 16.00-17.00
Oficjalny trening na trasie 17.00-17.20
Start eliminacji 17.30
Wyścigi finałowe 18.30
Dekoracja zwycięzców 20.00 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL