R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40955279 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-02-22
Żerków w lipcu gospodarzem
Mistrzostw Polski MTB 2013

 

28 lutego oficjalna prezentacja imprezy

Tegoroczne Mistrzostwa Polski MTB odbędą się od 4 do 7 lipca w Żerkowie na Ziemi Wielkopolskiej. Przez cztery dni o tytuły najlepszych w kraju walczyć będą pasjonaci kolarstwa górskiego - od najmłodszych do mastersów. I to w sztafetach, wyścigach XC oraz coraz bardziej modnym eliminatorze, czyli sprintach.

Organizatorem Mistrzostw Polski MTB w roku 2013 jest klub kolarski MTB Energy Team ze Środy Wielkopolskiej, współorganizatorami - gmina Żerków oraz Polski Związek Kolarski. Oficjalna prezentacja imprezy odbędzie się 28 lutego o godzinie 15 w Hotelu MCT w Żerkowie przy ulicy Parkowej.

Patronat honorowy nad imprezą objęli: minister sportu i turystyki Joanna Mucha, Polski Komitet Olimpijski oraz wojewoda wielkopolski Piotr Florek.

Swój udział w lutowej prezentacji potwierdzili: władze Żerkowa, Jarocina, Środy Wielkopolskiej, województwa wielkopolskiego, władze Polskiego Związku Kolarskiego z jego wiceprezesem Bogdanem Rzepką. Obecny będzie także dyrektor sportowy Polskiego Związku Kolarskiego Andrzej Piątek, jak również ubiegłoroczna mistrzyni Polski MTB i zarazem olimpijka z Londynu Paula Gorycka. 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL