R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40928514 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-02-21
Trzecia odsłona w Turku

 

W najbliższą niedzielę, 10 czerwca, w Turku odbędą się zawody kolarzy górskich w ramach Wielkopolskiej Ligi Masters Thule 2007. Impreza o nazwie III Cross Rowerowy przeprowadzona zostanie na terenach Nadleśnictwa Turek. Start i meta w okolicach góry Grebera.

Pierwsze zawody w tym roku w cyklu WLM Thule 2007 odbyły się 1 kwietnia w Puszczykowie, następne 22 kwietnia na poznańskiej Cytadeli. Później, od ostatniego weekendu kwietnia przez cały maj aż po 2/3 czerwca, uwaga kolarzy górskich całego kraju koncentrowała się, przede wszystkim, na wyścigach i maratonach Czesława Langa.

Piąta i zarazem ostatnia ich edycja odbyła się kilka dni temu w Białymstoku. W maratonach tych spory sukces zanotowali kolarze poznańskiego Corratec Teamu, wygrywając klasyfikacje generalne w trzech kategoriach: K2 - Małgorzata Hałajczak, K3 - Małgorzata Zellner, M5 - Zdzisław Baran.

W najbliższą niedzielę trzecia edycja WLM Thule 2007. Jest to debiut organizacyjny działaczy Turkowskiego Towarzystwa Cyklistów z jego prezesem Dariuszem Mikołajewskim na czele. To także wsparcie Starostwa Powiatowego w Turku, burmistrza tego miasta, jak również Nadleśnictwa Turek. Nad całością czuwać będzie Wojciech Gogolewski, prezes koła TKKF "Pałuki" z Wągrowca.

Pierwsze wyścigi, najmłodszych dzieci, o godzinie 10. I później już rywalizacja kolejnych kategorii wiekowych. O godzinie 12.30 ruszą na trasę mastersi, o 14 juniorzy i zawodnicy elity.

Dzieci ścigać będą się na małej pętli (około 800 metrów), zawodnicy pozostałych kategorii na dużej - 5200 metrów. Najwięcej, co oczywiste, pokonają orlicy i kolarze elity - 5 rund. Mastersi wszystkich kategorii 4 rundy.

Biuro zawodów czynne będzie od godziny 9.

Szczegóły imprezy na stronach internetowych gogolmtb.of.pl oraz www.ttc.turek.pl

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL