R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41625571 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Wielkopolscy dziennikarze na rowery

 

22 kilometry do pokonania w Jeziorkach

21 września odbędą się Mistrzostwa Wielkopolskich Dziennikarzy w Maratonie MTB. Rywalizacja zostanie rozegrana na 22- kilometrowej trasie w Jeziorkach (gmina Osieczna, powiat. leszczyński). Imprezę organizuje portal Rowerowe-Leszno.pl i jest ona częścią VIII REAL 64-sto MTB Maratonu.

Uczestnikami II Mistrzostw Wielkopolskich Dziennikarzy w Maratonie MTB mogą być dziennikarze, którzy dokonają zgłoszenia i uiszczą opłatę startową oraz są w stanie wylegitymować się zatrudnieniem lub współpracą z mediami (tv, radio, prawa, internet, rzecznicy prasowi) - w biurze zawodów okażą do wglądu legitymację prasową lub zaświadczenie wystawione przez redakcję. Uwaga: siedziba redakcji musi być wyłącznie zarejestrowana na terenie województwa wielkopolskiego.

Wyścig zostanie rozegrany na najkrótszym 22-kilometrowym dystansie Hobby, uczestnicy będą mieli do pokonania kilka zjazdów oraz niewiele trudnych i niezbyt długich podjazdów. Trasa przebiegać będzie głównie przez las, po terenach piaszczystych i szutrowych, ale nie obejdzie się również bez kilkuset metrów asfaltu. Nie zabraknie również charakterystycznego elementu wrześniowego maratonu – zjazdu z "Jagody" (stopień trudności bardzo wysoki, zalecane jest zejście z roweru).

Organizatorzy zachęcają do zapisów internetowych, które będą przyjmowane do 18 września i dokonywania wpłat na konto organizatora maratonu. Do 20 września oplata startowa wynosi 70 zł, w dniu imprezy 100 zł. W ramach wpisowego każdy z uczestników ma prawo do świadczeń przewidzianych w regulaminie VIII REAL 64-sto MTB Maratonu

Klasyfikacja będzie prowadzona według kategorii open, bez podziału na płeć i wiek. Najlepszemu wielkopolskiemu dziennikarzowi zostanie wręczona okolicznościowa koszulka kolarstwa, ponadto za zajęcie trzech pierwszych miejsc przewidziano nagrody finansowe, a od miejsca 1 do 6 pamiątkowe dyplomy.

Więcej informacji na stronie www.rowerowe-leszno.pl/zawody/mistrzostwa

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL