R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41831978 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
W niedzielę jedziemy do Pniew

 

Mistrzostwa Wielkopolski w Kolarstwie Górskim

 

W najbliższą niedzielę, 8 maja, w Pniewach odbędą się Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Kolarstwie Górskim. Impreza rozgrywana jest w cyklu wyścigów XC o nazwie MTB PFKA CUP "Podążaj za pasją". Organizują ją: Stowarzyszenie Rowerzystów "Odjechani - TEAM PL", Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pniewach oraz ognisko TKKF "Pałuki" z Wągrowca.

W tym roku także podczas majowej imprezy odbędą się Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski XC oraz Mistrzostwa Pniew.

Patronat honorowy nad imprezą objęli marszałek województwa wielkopolskiego oraz burmistrz Pniew.

Trasa zawodów prowadzi przez Księże Góry, na których w maju ubiegłego roku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Kolarstwie Górskim. Jest na niej kilka ciekawych przeszkód terenowych i podjazdów. Trasa liczy około 4 km i została w minionych dwunastu miesiąch mocno zmodernizowana: jest kilka nowych sekcji: kamienna czy też ruchomych desek, pojawił się na niej mostek drewniany.

Wszelkie szczegóły związane z imprezą w Pniewach, na Księżych Górach, można znaleźć na stronach internetowych organizatorów, zaś w ładną okolicę na niedzielne zawody zapraszają: Eugeniusz Siminiak – prezes Stowarzyszenia Rowerowego „Odjechani – TEAM PL”, Bogusław Kwiatkowski – wiceprezes Stowarzyszenia Rowerowego „Odjechani – TEAM PL” oraz Wojciech Gogolewski - prezes ogniska TKKF "Pałuki" z Wągrowca.

8 maja
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Kolarstwie Górskim 2016

Organizator: Stowarzyszenie Rowerowe "Odjechani - TEAM PL", Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pniewach, ognisko TKKF "Pałuki" Wągrowiec,
Gdzie: Pniewy - Księże Góry
Start: Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski MTB. Wyścigi cross country w czternastu kategoriach wiekowych. Biuro zawodów czynne w niedzielę od godziny 8.00. Godzina 10.00 - wyścigi dzieci do lat 10. Zawody XC od godziny 10.45.
Więcej informacji:www.gogolmtb.pl, www.odjechani-team.pl

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL