R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41308619 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
W niedzielę jedziemy do Kleczewa

 

Zawody XC w atrakcyjnym miejscu


Tak przed rokiem rywalizowali w Kleczewie najmłosi. Na pierwszym planie Wiktor Pluciński z Konina.
Fot. Piotr Kurek

W najbliższą niedzielę (22 maja) pasjonaci MTB nie tylko z Wielkopolski jadą w okolice Konina, by rywalizować w III Otwartych Amatorskich Mistrzostwach Kleczewa w Kolarstwie Górskim.

Impreza odbędzie się w miejscowym Parku Rekreacji i Aktywności Fizycznej. Ścigać się będą dzieci, żaczki, żacy, młodziczki i młodzicy, juniorki, kobiety, kobiety masters, juniorzy młodsi oraz mastersi, także juniorzy i zawodnicy elity.


Klaudia Janik wygrała rywalizację kobiet, rok 2015.
Fot. Piotr Kurek

Pierwszy wyścig o godzinie 10 (dzieci), kobiety ruszą na wyścigową trasę o 11.50, natomiast elita mężczyzn i juniorzy o 15.30. Biuro zawodów czynne od godziny 8.

Ten sezon jest niezwykle ubogi w imprezy XC w naszym regionie. W Pniewach odbyły się 8 maja Mistrzostwa Wielkopolski w kolarstwie górskim. W niedzielę 22 maja zawody XC w Kleczewie. Trasa nie jest może zbyt wymagająca technicznie, jak na oczekiwania zawodników, jednak sama formuła rozgrywania zawodów daje nieprawdopodobny zastrzyk adrenaliny.


Pamiątkowe foto, rok 2015.
Fot. Piotr Kurek

Warto w niedzielę być w Kleczewie i posmakować przedostatnich w tym roku zawodów XC w Wielkopolsce. Ostatnie - 3 lipca w Pniewach.

Impreza kolarstwa górskiego odbywa się w ramach 650-lecia miasta Kleczew.


22 maja
III Otwarte Amariorskie Mistrzostwa Kleczewa w Kolarstwie Górskim

Organizator: Gmina i miasto Kleczew, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kleczewie, ognisko TKKF "Pałuki" Wągrowiec Gdzie: Kleczew - Park Rekreacji i Aktywności Fizycznej
Start: godzina 10 - wyścig dzieci, 10.45 - wyścig kategorii żaczka, żak, mlodziczka i młodzik, 11.50 - wyścig kobiet, juniorewk i pań masters 13.30 - wyścig juniorów młodszych i mężczyzn masters, 15.30 - juniorzy i elita. Biuro zawodów czynne od godziny 8.00.
Więcej informacji: http://gogolmtb.pl

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL