R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41867423 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Duszniki-Zdrój czekają
na kolarzy górskich

 

Zawody XC w niezwykle atrakcyjnym miejscu


Bartosz Mikler (na pierwszym planie) wygrał rywalizację elity mężczyzn w Pniewach i w Kleczewie (na zdjęciu). Byłoby miło zobaczyć reprezentanta Polski i jednego z najlepszych naszych przełajowców w Dusznikach-Zdroju.
Fot. Piotr Kurek

W najbliższą sobotę (28 maja) pasjonaci MTB nie tylko z Wielkopolski jadą do Dusznik-Zdroju, by rywalizować w zawodach XC. Odbędą się one w niezwykle atrakcyjnym miejscu: miejscowym parku zdrojowym. Na najlepszych czekają puchary i nagrody finansowe.

Wyścigi XC w miejscowym parku zdrojowym organizuje Wojciech Gogolewski (prezes ogniska TKKF "Pałuki" z Wągrowca) oraz władze tego dolnośląskiego kurortu. Ścigać się będą dzieci, żaczki, żacy, młodziczki i młodzicy, juniorki, kobiety, kobiety masters, juniorzy młodsi oraz mastersi, także juniorzy i zawodnicy elity.

Pierwszy wyścig o godzinie 10 (dzieci - rocznik 2006 i młodsze), kobiety ruszą na wyścigową trasę o 11.00, natomiast elita mężczyzn i juniorzy oraz panowie mastersi o 12.30. Biuro zawodów czynne od godziny 8.

Zawody w Dusznikach-Zdroju odbywają się w cyklu PFKA Cup XC MTB 2016
"Jedziemy dla Marka, szukamy talentów". Dotychczas odbyły się trzy takie imprezy: w kwietniu w Bydgoszczy, w maju w Pniewach i w Kleczewie pod Koninem.

Warto w sobotę być w Dusznikach-Zdroju i posmakować dobrego kolarstwa górskiego. Tym bardziej, że dla najlepszych przygotowano nie tylko puchary, ale i premie finansowe (elita mężczyzn i elita kobiet).

28 maja 2016
III Otwarte Amatorskie Mistrzostwa Dusznik-Zdroju w Kolarstwie Górskim

Organizator: gmina i miasto Duszniki-Zdrój, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dusznikach-Zdroju, ognisko TKKF "Pałuki" Wągrowiec
Gdzie: Duszniki-Zdrój - park zdrojowy, aleja Sybiraków
Start: godzina 10 - wyścig dzieci, 10.15 - wyścig kategorii żaczka, żak, młodziczka i młodzik, 11.00 - wyścig kobiet, juniorek i pań masters oraz juniorów młodszych 12.30 - wyścig juniorów, elity mężczyzn oraz mężczyzn masters. Biuro zawodów czynne od godziny 8.00.
Więcej informacji: http://gogolmtb.pl

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL