R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41832134 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
W niedzielę jedziemy do Pniew

 

Księże Góry czekają na fanów XC

W najbliższą niedzielę (3 lipca) prawdziwi fani MTB jadą do Pniew, by ścigać się w zawodach cross country: będzie to finał PFKA Cup 2016. Jest to znakomita okazja do sprawdzenia swej sportowej formy przed Mistrzostwami Polski w kolarstwie górskim, które odbędą się 15 i 16 lipca w Gielniowie.

Warto do Pniew przyjechać, warto wystartować. Trasa cross country , która tutaj przez laty powstawała, jest jedną z najładniejszych i najciekawszych w Polsce. Kolejny jej test już w najbliższą niedzielę. Liczy około 4 km, jest trudna technicznie, ale zarazem bardzo bezpieczna.

Niedzielne zawody adresowane są do amatorów kolarstwa górskiego. Impreza nie mieści się w kalendarzu Polskiego Związku Kolarskiego, więc udział zawodniczek elity kobiet i zawodników elity mężczyzn z licencjami byłby naruszeniem statutowych zobowiązań tych kategorii wiekowych.

Pierwszych sześć pań w wyścigu seniorek i pierwszych sześciu mężczyzn w rywalizacji seniorów otrzyma premie finansowe - od 300 do 100 złotych.

Na cykl PFKA Cup 2016 złożyły się zawody w Bydgoszczy-Myślęcinku (3 kwietnia), Pniewach (8 maja), Kleczewie (22 maja), Dusznikach-Zdroju (28 maja) i te w najbliższą niedzielę w Pniewach.

Imprezę w Pniewach organizują wspólnie Odjechani-Team PL, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz ognisko TKKF "Pałuki" w Wągrowcu. Biuro zawodów rozpoczyna pracę o 8, pierwszy wyścig (najmłodszych dzieci) o 10, ostatni (seniorów) o 15.30.

3 lipca
MTB PFKA CUP "Podążaj za pasją"/ finał ogółnopolskich zawodów XC

Organizator: Ognisko TKKF "Pałuki" z Wągrowca, Odjechani - Team PL, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pniewach 
Gdzie: Pniewy - Księże Góry
Start: godzina 10 - wyścig najmłodszych dzieci. Zawody cross country we wszystkich kategoriach wiekowych. Biuro zawodów czynne od godziny 8.00.
Więcej informacji: http://www.pfka.org/  
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL