R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41573061 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Jeziorki czekają na ludzi mediów

 

I Mistrzostwa Wielkopolski Dziennikarzy
w Maratonie MTB na dystansie 22 kilometrów


Rafał Przybylski (redaktor naczelny wortalu wielkopolskich kolarzy MTB - XC-MTB.info), na zdjęciu z Joanną Przybylską, regularnie startuje w maratonach i jest głównym kandydatem do zwycięstwa w Jeziorkach. 14 września, Wieleń, maraton MTB "Michałki". 

W najbliższą niedzielę, 22 września, w Jeziorkach (gmina Osieczna, powiat leszczyński) odbędą się I Mistrzostwa Wielkopolski Dziennikarzy w Maratonie MTB. Wyścig zostanie rozegrany na dystansie 22 kilometrów i jest integralną częścią siódmej edycji imprezy o nazwie REAL 64-sto MTB Maraton.

Uczestnikami I Mistrzostw Wielkopolski Dziennikarzy w Maratonie MTB mogą być dziennikarze gazet, czasopism, stacji radiowych i telewizyjnych, redakcji internetowych oraz współpracownicy mediów (TV, radio, prasa, internet, rzecznicy prasowi, oficerowie prasowi), którzy okażą w Biurze Zawodów legitymację prasową, wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu lub zaświadczenie z redakcji. Siedziba redakcji musi być wyłącznie zarejestrowana na terenie województwa wielkopolskiego.

Wyścig zostanie rozegrany na najkrótszym dystansie Hobby (22 km), uczestnicy będą mieli do pokonania kilka zjazdów oraz niewiele trudnych, ale niezbyt długich podjazdów. Trasa przebiega głównie przez las, po terenach piaszczystych i szutrowych, ale nie zabraknie kilkunastu metrów asfaltu. Punktem kulminacyjnym będzie kultowy element VII Real 64-sto MTB Maratonu – zjazd z Jagody.

Organizatorzy zachęcają do zapisów internetowych, które będą przyjmowane do 20 września i wcześniejszego dokonywania wpłat na konto organizatora maratonu. Wpisowe w wysokości 50 zł płatne do dnia 18 września, po 19 września opłata startowa wynosi 70 zł.

Portal Rowerowe-Leszno.pl serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w I Mistrzostwach Wielkopolski Dziennikarzy w Maratonie MTB, w których ludzie mediów, od 20 lat do 70, będą klasyfikowani tylko w kategoriach kobiety i mężczyzni - nie zaś wiekowych.

Więcej informacji o maratonie w Jeziorkach
na stronie www.rowerowe-leszno.pl/zawody/mistrzostwa

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL