R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41329930 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Wspólna jazda przez poligon Biedrusko

 

W niedzielę 16 maja XIV Rajd Rowerowy
im. Wojciecha Bogusławskiego

Grażyna i Ryszard Głowaccy z Suchego Lasu, niestrudzeni organizatorzy imprez rekreacyjnych, zapraszają w najbliższą niedzielę, 16 maja, na XIV Rajd Rowerowy imienia Wojciecha Bogusławskiego.

Będą trzy miejsca zbiórki: o godzinie 10 spotykają się mieszkańcy Poznania na parkingu przy końcowym przystanku Pestki - osiedle Jana III Sobieskiego, o 10.30 do pierwszej grupy amatorów rowerów dołączą ci z Suchego Lasu i okolic (przy zbiorniku "Ryga"), zaś o 11.00 nastąpi wjazd wielobarwnego peletonu (Złotniki) na teren poligonu w Biedrusku.


Już po raz czternasty amatorzy pedałowania pojadą w Rajdzie Rowerowym im. Wojciecha Boguslawskiego. Zdjęcie z maja 2007 roku - z jedenastej edycji imprezy.

O 11.30 w Glinnie nastąpi złożenie kwiatów pod pomnikiem Wojciecha Bogusławskiego, twórcy naszego teatru narodowego, o 12 rowerzyści zjawią się przy kościele w Chojnicy (będzie niespodzianka), by po trzynastej zameldować się na mecie rajdu. Jego organizatorzy wyznaczyli ją w Biedrusku.

Będzie tu można zjeść smaczną grochówkę i otrzymać okolicznościową plakietkę. Odbędzie się tradycyjny konkurs wiedzy o patronie rajdu. Nie zabraknie innych atrakcji i konkursów, które mają być niespodzianką dla rowerzystów.

Uczestnicy rajdu ubezpieczają się we własnym zakresie. Dzieci biorą w nim udział wyłącznie pod opieką dorosłych.

Organizatorami imprezy są: Towarzystwo Przyjaciół Gminy Suchy Las i Ośrodek Kultury w Suchym Lesie. Rajd finansowany jest ze środków powiatu poznańskiego i gminy Suchy Las. 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL