R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41867610 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Rodzinnie na rowerach

 

Prawie sto osób jechało z Żerkowa do ... Żerkowa

 

Dziś (20 sierpnia) w Żerkowie odbył się rodzinny rajd rowerowy. Wzięło w nim udział prawie sto osób. Jechały osoby starsze, w średnim wieku, dzieci było prawie trzydzieścioro. Do pokonania był dystans około piętnastu kilometrów.

W sobotę pogoda była przepiękna i zarazem optymalna dla tego typu imprezy. Kilkanaście minut po godzinie 12 sygnał startu do jazdy dał Jacek Jędraszczyk - burmistrz Żerkowa.


Za plecami rowerzystów przepiękny kościół w Brzóstkowie.

Rowerzyści ruszyli z Mickiewiczowskiego Centrum Turystycznego, by po pokonaniu głównych ulic miasta udać się poza jego granice. W stronę Bieździadowa, Lgowa. Z pięknie położonego punktu widokowego rajdowicze podziwiali kościół w Brzóstkowie, pałac w Śmiełowie, widzieli dymy z kominów fabryk Konina.


Radosny powrót na metę rajdu - do Żerkowa.

Na metę dotarli wszyscy. I dorośli, jak i dzieci. Każdy z uczestników rodzinnego rajdu rodzinnego otrzymał kamizelkę bezpieczeństwa.

Najdalej na miejsce startu miała rodzina państwa Wremblów z Głogowa: Alicja (mama), Arkadiusz (tata), Albert (syn), Anita (córka), którzy od organizatorów otrzymali jedną z dwóch głównych nagród.


Rodzina państwa Wremblów z Głogowa, burmistrz Żerkowa i organizatorzy rajdu.

Pan Arkadiusz Wrembel (rocznik 1972) dziś z rodziną jechał w rodzinnym rajdzie rowerowym, jutro wystartuje w Hermanowie w maratonie MTB. Będzie to jego debiut w tego typu imprezie sportowo-rekreacyjnej.

Najliczniej w rajdzie uczestniczyła rodzina państwa Jankowskich z Dębna i Nowego Miasta - aż dwanaścioro osób.


Rodzina państwa Jankowskich jechała w rajdzie siłą dwanaściorga osób.

Nagrody rodzinom wręczali burmistrz Żerkowa Jacek Jędraszczyk, dyrektor Mickiewiczowskiego Centrum Turystycznego Kasper Ekert oraz prezes Torq Superior MTB Team Środa Wielkopolska Marek Plewa. 
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL