R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41189625 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Grażyna i Ryszard Głowaccy
zapraszają na swe rajdy rowerowe

 

Trzy imprezy turystyczne w 2012 roku

 
W tegorocznym Rajdzie Rowerowym im. Leszka Roszczyka "Pieczona Pyra - Zielątkowo 2011" uczestniczyło ponad 400 osób.
Fot. Ryszard Głowacki

Kilka dni temu, dokładnie w miniony piątek, napisałem o terminach maratonów MTB i zawodów XC w Wielkopolsce w 2012 roku. I prawie natychmiast otrzymałem sygnał od swych wieloletnich przyjaciół, Grażyny i Ryszarda Głowackich z Suchego Lasu, bym nie przeoczył i nie tracił z pola widzenia rajdów turystycznych w roku przyszłym w naszym regionie.

Grażyna i Ryszard Głowaccy są wielkimi pasjonatami turystyki rowerowej. W tym roku przejechali ponad 1200 kilometrów wzdłuż wschodniej granicy Polski - z Przemyśla do Puńska. Przed rokiem odbyli wyprawę życia - z Polski przez Litwę, Łotwę do Estonii, stamtąd do Finlandii i dalej na Wyspy Alandzkie z finałem w Sztokholmie.

Oboje pedałowali w Czechach, na Słowacji, na Węgrzech, także w Danii i Niemczech. W latach 2002-2011 odbyli wiele wypraw rowerowych na Starym Kontynencie.

Oboje także od lat organizują na terenie gminy Suchy Las cieszące się dużym zainteresowaniem rowerowe rajdy turystyczne. Nie inaczej będzie i w 2012 roku, gdy takich imprez z ich zaangażowaniem będzie kilka.

x 13 maja 2012 - XVI Rajd Rowerowy im. Wojciecha Bogusławskiego
x 17 czerwca 2012 - XIII Rajd "Herbowy"
x 7 października 2012 - XIV Rajd Rowerowy im. Leszka Roszczyka "Pieczona Pyra" - Zielątkowo

Mam wielką prośbę do poznańskich i wielkopolskich organizatorów rowerowych rajdów turystycznych. Przyślijcie, Drodzy Państwo, informacje o swych imprezach na adres info@kurek-rowery.pl, najlepiej do końca listopada tego roku. Zestawię je wszystkie i takie kalendarium zamieszczę w grudniu na stronie Wielkopolskie Rowerowanie (www.kurek-rowery.pl). 
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL