R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40955439 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-02-22
Pojadą z Miłosławia do Hermanowa

 

W niedzielę Rajd Rowerowy "Fortuna" 2013

 

Pozostały jeszcze tylko trzy dni, by zgłosić swój udział w niezwykłym przedsięwzięciu, jakim będzie Rajd Rowerowy "Fortuna" 2013. Jego uczestnicy, zapisało się do tej pory już ponad trzysta osób, pojadą z Miłosławia do Hermanowa, podziwiając walory Żerkowsko-Czeszewskiego Parku Krajobrazowego. Impreza odbędzie się w najbliższą niedzielę - 9 czerwca.

Amatorzy turystyki rowerowej ruszą na trasę o godzinie 9.00 sprzed pałacu w Miłosławiu, by po pokonaniu około 28 kilometrów przez Mikuszewo, Pogorzelicę, Śmiełów, Lgów i Dębno dotrzeć do Hermanowa.

Na trasie rajdu będą uruchomione 3 punkty kontrolne (Śmiełów, Lgów, Dębno), gdzie na uczestników czekać będą specjalne zadania. Aby stać się pełnoprawnym uczestnikiem rajdu i mieć szansę na otrzymanie nagrody, należy przejechać 3 punkty kontrolne i oddać na mecie karty uczestnictwa z zaliczonymi 3 zadaniami. Karty uczestnictwa przyjmowane będą na mecie w godzinach od 11.30 do 12.30.

Na mecie rajdu odbędzie się pokaz motocykli żużlowych, koncert zespołu „Vehikuł Czasu”. Możliwe będą także przejazdy bryczką. Wśród rajdowiczów losowane będą nagrody. Wyróżnione zostaną najlepsze grupy zorganizowane. Ponadto wyróżniony zostanie najmłodszy uczestnik oraz najliczniejsza rodzina. Zakończenie imprezy około godziny 14.

Zgłoszenia i opłata startowa:
- Zgłoszenia przyjmowane są drogą e-mailową i telefoniczną oraz – Maciej Kizierowski - punkt dorabiania kluczy; Września, ul. Warszawska 31 – w bramie;
- Zapisy do 7 czerwca 2013, telefon 784 043 369, e-mail: mietas65@wp.pl. Formularz zgłoszeniowy oraz mapkę rajdu można pobrać ze strony http://wrzesnianie.pl/;
- Wpisowe wynosi 5 zł dla dorosłych i 3 zł dla dzieci do lat 15. W ramach wpisowego organizator zapewnia okolicznościowy znaczek, ciepły posiłek, napoje.
- Informacje na temat rajdu udzielane są pod nr telefonu 784 043 369.

Organizatorami imprezy są Grupa Turystyki Rowerowej „Wrześnianie” oraz Browar "Fortuna" z Miłosławia. Komandorem rajdu jest Mieczysław Koczorowski.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL