R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41625892 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Rowerami z Suchego Lasu
do Glinna i następnie Biedruska

 

Rajd im. W. Bogusławskiego po raz dwudziesty

W najbliższą niedzielę (15 maja) odbędzie się XX Rajd Rowerowy im. Wojciecha Bogusławskiego. Jego uczestnicy przejadą z Suchego Lasu do Glinna, gdzie urodził się ojciec naszego teatru narodowego, a następnie do Biedruska.

W odróżnieniu od poprzednich rajdów, tym razem miejscem zbiórki będzie polana przy pętli autobusowej linii 902 w Suchym Lesie (koniec ul. Bogusławskiego przy ogródkach działkowych). Jej początek o godzinie 10.00, początek jazdy o 10.30. Piętnaście minut później rajdowicze przejadą obok wjazdu na poligon Biedrusko w Złotnikach, by o jedenastej zameldować się w Glinnie (nieistniejącej już wsi), gdzie urodził się Wojciech Bogusławski.

O 12.15 rajd dotrze do ruin kościoła w Chojnicy, gdzie odbędą się pokazy artystyczne. Stąd szosą rowerzyści dojadą do amfiteatru w Biedrusku, gdzie nastąpi zakończenie rajdu (około godziny 13.00).

Liczba jego uczestników została ograniczona do 230. Zgłoszenia do imprezy w aptece Avicenna w Suchym Lesie (ul. Bogusławskiego 8) lub internetowo na adres: tpgsl@o2.pl, warunkiem uczestnictwa jest zapoznanie się z jej regulaminem - dostępnym na stronie www.suchylas.pl. Termin zgłoszeń upływa 12 maja 2016.

Imprezę organizują Grażyna i Ryszard Głowaccy, niestrudzeni animatorzy turystyki rowerowej z Suchego Lasu.

  

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL