R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41831822 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Wycieczki Rowerowe Wielkopolska

 
Sprawdzone propozycje Piotra Rakowskiego

Szukasz trasy na wypad w sobotę, niedzielę? Tutaj znajdziesz wiele interesujących propozycji - pisze, oznajmia i informuje Piotr Rakowski, wielki pasjonat dwóch kółek, iż stworzył stronę internetową Wycieczki Rowerowe Wielkopolska (https://wrw.ovh).

Przejechał na swym bicyklu wzdłuż i wszerz Wielkopolskę. Zorganizował oficjalnie w ramach swego projektu Wycieczki Rowerowe Wielkpolska (Facebook) aż 163 wycieczki rowerowe. Od września 2016 roku wszystkie starannie sfilmował.

Strona Wycieczki Rowerowe Wielkopolska działa od wczoraj, od niedzieli 26 lipca 2020. Warto tam zajrzeć, zapoznać się z jej zawartością, znaleźć dla siebie jakąś inspirację lub gotową podpowiedź.

Piotr Rakowski, rocznik 1963, jest informatykiem wysokiej klasy. Związany z poznańskimi mediami od lat, w czasie wolnym od pracy biega lub pedałuje na rowerze. To jego wielka pasja i wiedza o naszym regionie, Od wczoraj dzieli się z nią z innymi, z wielką korzyścią dla coraz liczniejszej społeczności rowerowej.

Z każdym kolejnym dniem i tygodniem strona zawierać będzie nowe propozycje rowerowych wypraw i wzbogacana opisami wcześniejszych jego jazd po Wielkopolsce.

                          Piotr Kurek

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL