R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41878482 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
IX Rodzinny Rajd Rowerowy do Biedruska

 

W najbliższą niedzielę 17 czerwca odbędzie się IX Rodzinny Rajd Rowerowy. Jego uczestnicy pojadą z Poznania do Biedruska. Na trasie odbędą się konkursy z nagrodami, na mecie będzie się można posilić.


Tak było przed rokiem, 18 czerwca, podczas VIII Rodzinnego Rajdu Rowerowego.

Organizatorami rajdu są Towarzystwo Krzewienia Rodzinnej Turystyki Rowerowej "BICYKL", sklep rowerowy "BICYKL” Zdzisława Obiegały oraz Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa. Impreza odbywa się z okazji Dni Piątkowa.


Na drodze z Poznania do Suchego Lasu - 18 czerwca 2006 roku.

Zbiórka wszystkich chętnych w niedzielę o godzinie 10 na końcowym przystanku Poznańskiego Szybkiego Tramwaju (osiedle Jana III Sobieskiego), skąd rowerzyści pojadą w stronę Suchego Lasu i dalej do Złotnik (10.45). Tutaj nastąpi wjazd na poligon i wspólne pedałowanie w stronę Biedruska.


Zdzisław Obiegała dojeżdża do Biedruska na metę VIII Rodzinnego Rajdu Rowerowego.

Rajd ma charakter rodzinny, stąd warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie drużyny, która składa się z co najmniej dwóch osób - na przykład męża i żony. Organizatorzy zapraszają również dziadków oraz dzieci. Preferowane będą rodziny wielopokoleniowe (dodatkowe punkty).

Zgłoszenia do rajdu osobiście w sklepie rowerowym "BICYKL" na osiedlu Jana III Sobieskiego (pawilon 2 przy bloku nr 26), telefonicznie pod numerem 061/823-51-26, faksem pod numerem 061/823-52-22 lub e-mailem klub@bicykl.com.pl do 15 czerwca 2007roku.

Więcej informacji na temat rajdu na stronie http://www.bicykl.com.pl oraz pod numerem telefonu 061/823-51-26.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL