R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41878579 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
10 maja 2008 jubileuszowo
wokół Jeziora Kierskiego

 

Maria i Tadeusz Matuszkowie. Małżeństwo z Kiekrza, które kocha jazdę na rowerze, i które w swym rekreacyjno-turystycznym zapale pedałowało przez Niemcy i Danię, i które od lat organizuje rajdy na jednośladach wokół Jeziora Kierskiego. 10 maja 2008 oboje znanych pasjonatów cyklizmu zaprasza na rajd jubileuszowy, już dziesiąty.

 

 

Celem takiego spotkania rowerzystów jest poznanie okolic Jeziora Kierskiego i zabytków gminy Rokietnica. Także zwiedzenie interesujących miejsc na trasie, poznanie obszaru chronionego krajobrazu nad rzeczką Samicą Kierską.

 

Impreza jest dostępna dla wszystkich amatorów turystyki rowerowej. Wpisowe wynosi 5 złotych. Na mecie organizatorzy zapewniają znaczek okolicznościowy, punkty potrzebne do otrzymania Kolarskiej Odznaki Turystycznej, również możliwość udziału w konkursach oraz gorący posiłek.

 

Zbiórka wszystkich uczestników rajdu o godzinie 12.00 na dworcu PKP w Kiekrzu. Uczestnicy biorą udział w imprezie na własną odpowiedzialność (ubezpieczenie we własnym zakresie). Młodzież bierze udział wyłącznie pod opieką osób pełnoletnich. Organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez uczestników rajdu osobom trzecim i na odwrót. Rajd odbędzie się bez względu na pogodę.

 

Organizatorami rajdu są: Koło Turystyki Rowerowej „Kiekrz” oraz sołtys i Rada Sołecka miejscowości Kiekrz - Pawłowice

Zgłoszenia do 5 maja 2008 pod adresem e-mailowym ktr@kiekrz.com.pl lub pod numerem telefonu 504-961-151.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL