R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41645317 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Rowerzyści jadą w sobotę do Lusowa

 

W najbliższą sobotę, 10 maja, amatorzy turystyki rowerowej - z Poznania, ale nie tylko - mogą uczestniczyć w rajdzie o nazwie Wiosna Kolarska Lusowo. Będą dwa miejsca startu, rozpoczynania jazdy, ale - jakby nie patrzyć - do pokonania jest dla każdej z grup dwadzieścia kilometrów.

Godzina startu jest taka sama - 9.30. Pierwsze z miejsc zbiórki to skrzyżowanie ulic Polskiej i Bukowskiej, skąd rowerzyści pojadą w stronę Ławicy, Junikowa, Skórzewa, Dąbrówki, Zakrzewa, Batorowa i dalej na metę w Lusowie. Drugie miejsce startu organizatorzy rajdu wyznaczyli w Lasku Golęcińskim (bar "Pod sosenką). Tu nastąpi początek jazdy pasjonatów rowerów, którzy będą zmierzać przez okolice Rusałki, Strzeszynek, Kiekrz, Rogierówko, Kobylniki, Sady do Lusowa.

Metę rajdu wyznaczono na terenie Szkoły Podstawowej w Lusowie. Tu od godziny 11.30 do 13.30 witać się będzie każdego strudzonego rowerzystę posiłkiem, znaczkiem okolicznościowym i odciskiem pieczęci. Na mecie rozegrane zostaną konkursy rekreacyjno-sportowe z nagrodami.

Maria Mann, główny animator imprezy, prosi o telefoniczne zgłaszanie swego udziału w rajdzie, najlepiej w godzinach wieczornych, pod numerem telefonu 61/84-73-543. Wpisowe wynosi 4 złote od osoby. Będzie je można uiścić na mecie.

Organizatorami rajdu są: Rada Osiedla Poznań-Jeżyce, Departament Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, Szkoła Podstawowa w Lusowie, Wielkopolska Komisja Turystyki Kolarskiej PTTK oraz Klub Turystyki Rowerowej "SIGMA" z Poznania.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL