R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41900241 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
W najbliższą niedzielę
X Rodzinny Rajd Rowerowy do Biedruska

 

W najbliższą niedzielę, 15 czerwca, odbędzie się X Rodzinny Rajd Rowerowy. Jego uczestnicy pojadą z Poznania do Biedruska. Na trasie odbędą się konkursy z nagrodami, na mecie będzie się można posilić.

Organizatorami rajdu są Towarzystwo Krzewienia Rodzinnej Turystyki Rowerowej "BICYKL", sklep rowerowy "BICYKL” Zdzisława Obiegały oraz Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa. Impreza odbywa się z okazji Dni Piątkowa.


Na takim bicyklu, z końca XIX wieku, jechał przed dwoma laty Zdzisław Obiegała, przed laty kolarz, obecnie właściciel sklepu rowerowego BICYKL w Poznaniu.

Zbiórka wszystkich chętnych w niedzielę o godzinie 10 na końcowym przystanku Poznańskiego Szybkiego Tramwaju (osiedle Jana III Sobieskiego), skąd rowerzyści pojadą w stronę Suchego Lasu i dalej do Złotnik (10.45). Tutaj nastąpi wjazd na poligon i wspólne pedałowanie w stronę Biedruska.

Rajd ma charakter rodzinny, stąd warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie drużyny, która składa się z co najmniej dwóch osób - na przykład męża i żony. Organizatorzy zapraszają również dziadków oraz dzieci. Preferowane będą rodziny wielopokoleniowe (dodatkowe punkty).

Zgłoszenia do rajdu osobiście w sklepie rowerowym "BICYKL" na osiedlu Jana III Sobieskiego (pawilon 2 przy bloku nr 26), telefonicznie pod numerem 061/823-51-26, faksem pod numerem 061/823-52-22 lub e-mailem klub@bicykl.com.pl do 13 czerwca 2007roku.

 

 

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL