R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40517459 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2023-10-19
Jesień kolarska Rogalin:
sobota 20 września 2008

 

W sobotę 20 września odbędzie rajd rowerowy z Poznania do Rogalina. Organizatorzy wyznaczyli dwie trasy, którymi można dojechać na metę.

Jedna z grup rozpoczyna jazdę o godzinie 9.30 ze skweru przy moście Królowej Jadwigi i ruszy znakowanym szlakiem rowerowym przez Dębiec, Luboń, Łęczycę, Puszczykowo, Rogalinek do Rogalina. Meta została wyznaczona na terenie Gimnazjum w Rogalinie przy ulicy Poznańskiej 2. Pierwsi uczestnicy przejazdu powinni się tu pojawić około godziny 11.30, na ostatnich czekać się będzie do 13.30.

Druga grupa ruszy też o godzinie 9.30 z ronda Starołęka i pojedzie przez Minikowo, Marlewo, Głuszynę, Babki, Rogalin Podlasie do Rogalina.

Na mecie zostaną przeprowadzone konkursy sportowo-rekreacyjne z nagrodami. Uczestnicy rajdu otrzymają posiłek, znaczek okolicznościowy oraz odcisk pieczęci. Wpisowe wynosi 4 złote od osoby i można je uiścić na mecie.

Najliczniejsza grupa otrzyma puchar przechodni ufundowany przez Radę Osiedla Poznań-Jeżyce.

Organizatorami imprezy są: Rada Osiedla Poznań-Jeżyce, Departament Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, Gimnazjum w Rogalinie, Wielkopolska Komisja Turystyki Kolarskiej PTTK oraz Klub Turystyki Rowerowej "Sigma" z Poznania.

 

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL