R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41688981 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
W sobotę rodzinnie na rowerach
z placu Kolegiackiego do Strzeszynka

 

Poznański Ruch Obywatelski organizuje
Rodzinny Piknik Rowerowy


Zachód słońca nad Jeziorem Strzeszyńskim, 7 czerwca 2011.

11 czerwca 2011 w podpoznańskim Strzeszynku odbędzie się Rodzinny Piknik Rowerowy. Organizuje go Poznański Ruch Obywatelski pod patronatem prezydenta miasta Poznania Ryszarda Grobelnego.

Organizatorzy zapraszają mieszkańców Poznania i okolic, z całymi rodzinami.

"Wsiadajcie na rowery, zabierajcie sąsiadów i dołączcie do peletonu amatorów pedałowania. Pojedziemy drogami rowerowymi naszego miasta nad jezioro w Strzeszynku. Tam ustawiona będzie scena i zagra kapela, zorganizowane będą też zabawy i konkursy z nagrodami. Nie zabraknie i innych atrakcji. Będzie można dobrze zjeść, spotkać wielu znajomych i zawrzeć nowe przyjaźnie. Budujmy razem tradycję rodzinnego rowerowania w Poznaniu. Zapraszamy dzieci z rodzicami i dziadków z wnukami" - czytamy w zaproszeniu skierowanym do poznaniaków przez organizatorów imprezy.

Rowerzyści zbierają się na dziedzińcu Urzędu Miasta przy placu Kolegiackim o godz. 10.30. Ruszają o godzinie 11.00. Trasa została podzielona na dwa etapy. Najpierw nad jezioro Rusałka (około 5,5 km), gdzie także można dołączyć do jadących, a o godz. 12.00 pojadą dalej do Strzeszynka. Cała trasa ma długość około 11 km. Zakończenie pikniku około 16.00.

"Czekamy na Was w sobotę 11 czerwca, do zobaczenia" - tymi słowami zwraca się do poznaniaków Włodzimierz Urbańczak - przewodniczący Poznańskiego Ruchu Obywatelskiego.

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL