R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41338019 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Jelenia Góra czeka na Pyrusów

 

Wielkopolanie kochają Karkonosze

 
Maja Włoszczowska (w środku) na stoisku Jeleniej Góry na Tour Salonie. Poznań, 19 października 2011.

To co dzisiaj usłyszałem na Tour Salonie, Międzynarodowych Targach Turystycznych, było w pierwszej chwili wiadomością zaskakującą. Szalenie zaskakującą. Otóż 80 procent ludzi, jakbyśmy ich nie nazwali - turystów, wczasowiczów, odpoczywających, którzy odwiedzają Kotlinę Jeleniogórską, to Pyrusy - mieszkańcy Poznania i Wielkopolski.

Dziś, 19 października, w pierwszym dniu Międzynarodowych Targów Turystycznych Tour Salon Jelenia Góra zaprezentowała swoją ofertę wypoczynku, relaksu, czasu wolnego, także sportowej aktywności w sezonie 2011/2012.

Maja Włoszczowska, nasza znakomita kolarka górska, była gwiazdą pierwszego dnia Tour Salonu i twarzą Jeleniej Góry, która w ładny sposób pokazała to, co ma do zaoferowania turystom, wczasowiczom i odpoczywającym.

80 procent tych, którzy przyjeżdżają na pięć dni w Karkonosze - to Wielkopolanie.

W 2012 roku mogą być w różnych miesiącach obserwatorami lub uczestnikami wielkich imprez sportowo-rekreacyjnych: w lutym (17/18) Pucharu Świata w narciarstwie biegowym w Szklarskiej Porębie, w marcu Biegu Piastów na Polanie Jakuszyckiej lub w sierpniu zawodów w kolarstwie górskim Maja Włoszczowska MTB Race w Jeleniej Górze.

Wcześniej, bo w lipcu - konkretnie dziesiątego, ruszy z Jeleniej Góry 69. Tour de Pologne.

Rok 2012 będzie obfitował w Jeleniej Górze i powiecie jeleniogórskim w wiele imprez, których Pyrusy/Wielkopolanie będą bądź kibicami, bądź uczestnikami. 
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL