R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41602882 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Pasjonaci kolarstwa górskiego
organizują biegi przełajowe

 

Marcin Nowak z żoną zapraszają
dzisiaj do Lasku Marelińskiego


Marcin Nowak i Małgorzata Adamowicz na mecie wyścigu spod hotelu "Skalny" w Karpaczu na Orlinek, zorganizowanego przez Czesława Langa dzień po zakończeniu 64. Tour de Pologne. Karpacz, 16 września 2007.

Marcin Nowak i Małgorzata Adamowicz-Nowak serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w I edycji biegów przełajowych, organizowanych przez Stowarzyszenie Duathelite. Odbędą się one dziś, 1 września, w Lasku Marcelińskim (na głównej polanie rekreacyjnej) w Poznaniu . Start o godzinie 11, dystans do pokonania - pięć kilometrów.

Znane w Poznaniu małżeństwo sportowe, wielokrotny udział w maratonach MTB, jak i wyścigu kolarskim na trasie hotel "Skalny" w Karpaczu (rok 2007), po raz pierwszy organizuje tego typu wydarzenie, aczkolwiek eventy sportowe nie są im obce. W przeszłości sprawdzili się już jako organizatorzy zawodów crossduathlonowych, które cieszły się sporym zainteresowaniem. Mają oni nadzieję, że będzie tak również w przypadku biegów przełajowych, a impreza ta na stałe wpisze się do kalendarza imprez sportowych w Poznaniu.

Garść informacji na temat zawodów:

1. Biegi odbywaja się w terminach 1.09.2012 r. oraz 15.09.2012 r.. Start przewidziany jest na godzinę 11:00, aczkolwiek zalecamy wcześniejsze przybycie z uwagi na konieczność załatwienia kilku spraw formalnych w związku ze startem w biegach.

2. Biegi odbywają sie na dystansie 5 km. Jest to trasa płaska, szybka, oznaczona co 0,5 km. Trasa zostanie dokładnie zmierzona przy pomocy systemu satelitarnego GPS.

3. Obowiązujące wpisowe to jedyne 10 zł. Przewidzianych jest 12 nagradzanych kategorii wiekowych.

4. Jeżeli wyrażacie chęć udziału w imprezie, to organizatorzy zapraszają na stronę internetową zawodów: duathlon.com.pl, gdzie można dokonać rejestracji.

Do udziału w imprezie organizatorzy zachęcają zarówno wytrawnych biegaczy, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym sportem. Każdy uczestnik otrzyma na pamiatkę film DVD, dokumentujący jego udział w zawodach. Dodatkowo uczestnicy otrzymają także bony rabatowe na usługi serwisowe w sklepie MAXBIKE.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:
e-mail: biuro@duathlon.com.pl, nr tel.: 728-949-715 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL