R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41330051 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Mastersi z Obornik zapraszają
na rowerową przejażdżkę

 

Życzenia noworoczne i lampka szampana
na terenie gospodarstwa agroturystycznego


W tym roku w Obornikach, na miejscowym torze motocrossowym, odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w kolarstwie górskim. Na zdjęciu najlepsi mastersi imprezy.

Mastersi z Obornik (szosowi, jak i ci jeżdżący na rowerach górskich) zapraszają wszystkich chętnych w najbliższą niedzielę (30 grudnia) na rowerową przejażdżkę. Będzie to symboliczne pożegnanie sezonu 2012 i zarazem wspólna demonstracja, że w przyszłym roku panowie z sekcji szosowej OTO (Obornicki Team Oldboyów) nie będą próżnować.

Zbiórka chętnych do jazdy na osiedlu Leśnym w Obornikach (nieopodal sklepu Żabka) od 11.30 do 12. W samo południe nastąpi start, po czym pasjonaci rowerów pojadą w stronę miejscowości: Łukowo, Żerniki, Uchorzewo i Pacholewo.

W miejscowości Marszewiec (8 kilometrów od Obornik), na terenie gospodarstwa agroturystycznego Przemysława Gronostaja - były kolarz LKS Wielkopolska, będzie okazja, by podnieść w górę symboliczną lampkę szampana i złożyć sobie życzenia noworoczne. Stamtąd amatorzy pedałowania będą wracać przez Rożnowo do Obornik. W sumie, jak przewidują organizatorzy, do przejechania będzie około 20 kilometrów.

Głównym organizatorem jest były kolarz szosowy LKS Wielkopolska Dariusz Pytlak (600 760 710), który zaprasza do Obornik pasjonatów rowerów z Poznania i innych miejscowości.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL