R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41147827 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-15
Spotykamy się w sobotę
w Murowanej Goślinie

 

Gala Rowerowa 2013 podsumuje
sezon maratonów MTB w Wielkopolsce


Joanna i Michał Zbroszczykowie startują w wielkopolskich maratonach MTB. Jutro będą uczestniczyć w Gali Rowerowej w Murowanej Goślinie, oboje staną też na scenie - zajęli czwarte miejsca w klasyfikacji generalnej w swych kategoriach wiekowych: Pani Joanna na dystansie Mini, Pan Michał na Mega. Oboje także startują w szosowych zawodach na torze "Poznań", co widać na zdjęciu. 17 października 2013.

Od kwietnia do października tego roku ścigali się na rowerach górskich w coraz lepiej organizowanym i coraz bardziej głośnym medialnie cyklu Grand Prix Wielkopolski w maratonach MTB. Zaczynali wiosną w Dolsku, by zakończyć rywalizację jesienią w Łopuchowie. Odbyło się dziewięć imprez, w tym sześć w naszym regionie. Setki pasjonatów z całego kraju brały udział w wydarzeniach sportowo-rekreacyjnych, które mają swój niepowtarzalny klimat, w których startują znani zawodnicy i także amatorzy, i na które jedzie się z prawdziwą przyjemnością. Teraz nadszedł czas podsumowania.

Nastąpi ono jutro, 19 października, w Murowanej Goślinie - w auli miejscowego Gimnazjum nr 1 przy ulicy Mściszewskiej 10. Początek o godzinie 17.00.

Najlepsi maratończycy w cyklu Grand Prix Wielkopolski w maratonach MTB 2013 otrzymają puchary. Honorowanych będzie sześć najlepszych pań i sześciu najlepszych panów na obu dystansach, czyli Mini i Mega, we wszystkich kategoriach wiekowych.

Zostanie zaprezentowany kalendarz maratonów MTB na rok 2014. Będzie możliwość obejrzenia filmów z tegorocznych maratonów, które odbywały się kolejno w Dolsku, Połczynie-Zdroju, Wyrzysku, Krzywej Wsi koło Złotowa, Barlinku, Suchym Lesie, Wałczu, Kole i Łopuchowie.

Galę Rowerową w Murowanej Goślinie organizują wspólnie, tak już od kilku lat, władze tego podpoznańskiego miasteczka oraz Wojciech Gogolewski - główny animator imprez MTB w Wielkopolsce, prezes ogniska TKKF "Pałuki" z Wągrowca.

Wstęp jest wolny dla wszystkich fanów dwóch kółek i wielkopolskiego rowerowania. Spotykamy się w sobotę 19 października o godzinie 17.00 w auli Gimnazjum nr 1 w Murowanej Goślinie.

Szczegółowych informacji na temat Gali Rowerowej udziela Wojciech Gogolewski - telefon 605 277 869.
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL