R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41888552 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Popędzić alpejskimi trasami
bez ruszania się z domu

 

W sobotę zawody na trenażerach BKOOL


Który z braci Górniaków (Michał z lewej, Paweł) w sobotę szybciej pokona podjazd?

W najbliższą sobotę (7 grudnia) w salonie rowerowym Rybczyński-Rowery w Poznaniu (ul. Miodowa 5) odbędą się zawody kolarskie... na trenażerach. Startujący będą mieli do pokonania dystans około pięciu kilometrów i to na górskim podjeździe. Lista chętnych do rywalizacji została już zamknięta: ścigać się będzie trzynastu mężczyzn.

Pojadą oni na trenażerze marki BKOOL, wyposażonym w wiele zaawansowanych funkcji, jakże pomocnych w profesjonalnym oraz amatorskim treningu. Przy ich wykorzystaniu można przejechać trasy alpejskie bez ruszania się z domu, rywalizując także ze znajomymi on-line.

Zawody mają promować nowy produkt (trenażer BKOOL), głównym organizatorem imprezy jest firma POLSPORT. Sobotnie zawody w Poznaniu są jedną z regionalnych edycji. Finał odbędzie się w Częstochowie, gdzie spotkają się zwycięzcy poszczególnych edycji i gdzie powalczą o główną nagrodę - trenażer marki BKOOL.


Trzynastu zawodników ścigać się będzie na takim oto trenażerze.

W Poznaniu rywalizować będą: Mateusz Rybczyński, Łukasz Rakoczy, Paweł Górniak, Michał Górniak, Adam Kordus, Wojciech Wiktor, Maciej Kasprzak, Paweł Bober, Szymon Matuszak, Krzysztof Kotowicz, Paweł Milewski, Tomasz Przybył i Jakub Markiewicz.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL