R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41878346 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Pokręć się z sercem!

 

Instruktorzy Red Fitness zapraszają
do świątecznej zabawy i wsparcia WOŚP


Artur Kozal wygrywa wyścigi szosowe i jest znanym nie tylko w Poznaniu instruktorem FTI.
Fot. Katarzyna Mariak

W najbliższą niedzielę, 12 stycznia, odbędzie się 22. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wezmą w nim udział także instruktorzy FTI poznańskiego klubu Red Fitness z ulicy Strzeszyńskiej 61 A, którzy zapraszają do wspólnej zabawy miłośników ruchu, zdrowego trybu życia i wszelkich odmian rowerowania.

Artur Kozal i jego koledzy, instruktorzy FTI, proponują w najbliższą niedzielę trzy formy aktywności rowerowej. Po pierwsze, można się wybrać na trzygodzinną wycieczkę wokół Poznania na rowerach trekkingowych lub MTB - obowiązkowo z kaskiem na głowie. Po drugie, można szlachetnie przez półtorej godziny pedałować, kręcić z sercem - jako, że cel jest wielce szlachetny, na rowerach stacjonarnych. Po trzecie wreszcie, można zjawić się na Strzeszyńskiej 61 A z własnym rowerem i kręcić na nim będąc połączonym z trenażerem.

Ci, którzy znają klub Red Fitness i korzystali z jego dobrodziejstw, mogą zaprosić swych znajomych do wspólnej zabawy. Jej cel jest szlachetny, gdyż pieniądze zebrane za wstęp (minimalne sercowe - 15 złotych) zostaną przekazane na specjalistyczny sprzęt medyczny dla chorych dzieci.

 

3 FORMY ROWEROWE:
10:00 wycieczka outdoor (czas: około 3 h, obowiązkowo kask, rower trekkingowy lub MTB, więcej informacji zostanie przesłanych drogą mailową)
13:00 Indoor Cycling (czas: 1,5 h, rower stacjonarny, sala cycling )
14:00 Elite (czas: 1,5 h, trenażer + własny rower, sala aerobic)

Koszt: Serce Orkiestry Świątecznej Pomocy. Minimalne sercowe 15zł. Pieniądze należy przekazać wolontariuszom WOŚP przy recepcji klubu Red Fitness.

Zapisy w recepcji klubu Red Fitness, ul. Strzeszyńska 61A. Wstęp również dla osób spoza klubu Red Fitness. Liczba miejsc ograniczona.
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL