R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41827133 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Rowerem na Śnieżkę

 

7 września z 14-kilometrowym podjazdem
zmierzy się 350 śmiałków z całej Polski 

 

7 września tego roku 350 osób z całej Polski, goście z zagranicy mile widziani, zmierzy się z 14-kilometrowym podjazdem na Śnieżkę. Impreza pod hasłem "Pokonaj siebie - pomóż innym" ma charakter charytatywny, organizują ją wspólnie: Rotary Klub Karpacz Karkonosze wspólnie z Urzędem Miasta Karpacz i Karkonoskim Parkiem Narodowym.

Przed rokiem, we wrześniu, taka impreza odbyła się po raz pierwszy. Ci sami organizatorzy postanowili, że 7 września 2014 roku wystartuje na kultową trasę 350 śmiałków, którzy zanim wjadą na Śnieżkę będą musieli pokonać słynny podjazd na Orlinek, z którym wielokrotnie wadzili się szosowcy startujący w Tour de Pologne (po raz ostatni w roku 2012). Także i kolarze amatorzy ścigający się w swoim Tour de Pologne - w roku 2012.

Wszyscy startujący, którzy wjadą na na szczyt Śnieżki otrzymają pamiątkowy medal i niepowtarzalny, specjalnie zaprojektowany t-shirt. Triumfatorzy w kategorii open, zarówno wśrod kobiet jak i mężczyzn, otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 1000,00 złotych. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych zostaną wyróżnieni pucharami. Wszyscy uczestnicy, którzy wjadą na Śnieżkę, wezmą udział w losowaniu licznych nagród z rowerem MTB włącznie.

Start nastąpi o godzinie 11.00 na wysokości restauracji "Bachus" (600 metrów nad poziomem morza), meta na Śnieżce znajdować się będzie na 1602 metrach nad poziomem morza. Baza imprezy znajdować się będzie w hotelu "Relax" w Karpaczu, ulica Obrońców Pokoju 4.

Więcej informacji i zapisy na stronie http://www.roweremnasniezke.pl
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL