R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41902374 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
Propozycja na niedzielę 7 kwietnia

 

Objazd trasy maratonu MTB w Dolsku

 
13 kwietnia Dolsk będzie rowerową stolicą Wielkopolski. Odbędzie się tutaj pierwszy w tym sezonie maraton MTB w naszym regionie. Jego uczestnicy zmierzą się z dwoma dystansami: Mini - 36 km i Mega - 72 kilometry. W najbliższą niedzielę, 6 kwietnia, doświadczeni instruktorzy FTI Cycling z poznańskiego klubu Red Fitness poprowadzą wycieczkę rowerową na trasie dolskiego maratonu MTB.

Zbiórka wszystkich chętnych na terenie pięknego kompleksu hotelowo-rekreacyjnego Villa Natura, przy ulicy Podrzekta 3 w Dolsku. Udział w niedzielnym objeździe trasy jest bezpłatny. Obowiązkowo trzeba zabrać z sobą kask rowerowy. Start o godzinie 11.00.

Do pokonania będzie 72 kilometry. Przejazd potrwa około trzech godzin i w jego trakcie instruktorzy FTI Cycling z poznańskiego klubu Red Fitness wskażą i omówią najważniejsze i najtrudniejsze miejsca, z którymi przyjdzie się zmierzyć 13 kwietnia maratończykom MTB z całego kraju.


13 kwietnia 2014
Bike Cross Maraton Wielkopolska Gogol MTB 2014

Organizator: Urząd Miasta i Gminy Dolsk, Ognisko TKKF "Pałuki" Wągrowiec
Gdzie: Dolsk - Villa Natura, ul. Podrzekta 3
Start: godzina 11 - dystans Mega, godzina 11.30 - Mini. Biuro zawodów czynne w niedzielę od godziny 8. Dwa dystanse do pokonania: Mini - 36 km, Mega - 72 km.
Więcej informacji: www.gogolmtb.pl

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL