R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41602788 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
W najbliższą sobotę
nocny rajd rowerowy

 

Impreza dla każdego chętnego

 

Chcesz miło i w rekreacyjny sposób spędzić czas wieczorem w najbliższą sobotę? I to na rowerze. Skorzystaj z propozycji, jaką składają fanom dwóch kółek wykwalifikowani instruktorzy FTI Cycling z klubu Red Fitness w Swarzędzu. Zapraszają oni na nocną wycieczkę w nieznane..., w stronę Puszczy Zielonka.

W najbliższą sobotę, 27 września, taka wycieczka rozpocznie się o godzinie 20.00 spod klubu Red Fitness w Swarzędzu. Jej uczestnicy pojadą w nieznane i będą mieli do przejechania na swych rowerach około 40-50 kilometrów. Nad ich bezpieczeństwem czuwać będą wykwalifikowani instruktorzy FTI Cycling.

Organizowali oni już takie takie przejazdy w Poznaniu oraz także w Trójmieście. Tym razem wychodzą poza granice Poznania. Trasa nocnego rajdu jest tajemnicą. Można tylko przypuszczać, że w sobotni wieczór aura będzie wyjątkowa. I że specyfika wydarzenia na pewno korzystnie wpłynie na samopoczucie uczestników i będzie przyjemnym rowerowym wspomnieniem w bagażu doświadczeń każdego z nich.

Dla kogo jest ta impreza? Dla każdego!

Organizatorzy przyjmują zapisy w recepcji klubu Red Fitness w Swarzędzu - os. Edwarda Raczyńskiego 3/50, elektronicznie - info@strefa-sportu.pl lub telefonicznie - 61 818 51 05, 61 818 60 31 i 603 806 263. Koszty udziału w rajdzie dla klubowiczów oraz osób posiadających karty lojalnościowe 10 zł, dla osób posiadających stroje Red Fitness, FTI Cycling, FogtBikes - 10 zł, dla pozostałych 20 złotych.

Obowiązuje strój dostosowany do warunków atmosferycznych, KASK, OŚWIETLENIE, a także trzeba z sobą zabrać coś do jedzenia i picia.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL